Milujete džemy a marmelády? Ochutnejte ty od Jany Kučerové. Jsou luxusní a dělané s láskou!

Redakce Luxus.cz
06. Únor 2019

Paní Jana Kučerová vyrábí domácí delikatesy od roku 2014. Za vznikem jejího obchodu stála touha vrátit se zpět k tradicím, ke kořenům. Jak sama říká: „Chtěla jsem oprášit svoje vzpomínky z dětství na maminčinu nejlepší jahodovou marmeládu a báječné kompoty od mé babičky. Přála jsem si, aby i můj syn měl ve vzpomínkách na dětství mimo jiné i tradiční vůně a chutě poctivých domácích dobrot.“

Protože je paní Jana Kučerová ženou činu, vrhla se do toho po hlavě. Začala se přehrabovat ve starých receptech, poté vařit, a výsledek vskutku stojí za to. Její marmelády a džemy chutnají stovkám lidí a jsou i nositeli ocenění.  

 

Například roku 2016 vyhrál Jahodový extra džem paní Jany Kučerové soutěž Regionální potravina (kategorie ovoce a zelenina). Tento tradiční a oblíbený džem je vařený z ekologicky pěstovaných jahod. Jahody jsou vařené krátkou dobu, aby byla zachována co nejvíce jejich přirozená chuť, vůně a také struktura a v džemu zůstaly nerozvařené kousky jahod. Na přípravu používá paní Kučerová jen velmi málo cukru, aby co nejvíce vynikla chuť ovoce. Samozřejmě v džemu nejsou žádná chemická dochucovadla a konzervanty.

Všechny výrobky od paní Kučerové jsou dělány tak poctivě, jak jen to jde. Všechno ovoce a zelenina je ručně zpracovávané, většinu si sama trhá a sbírá, vše ručně krájí. Ovoce i zelenina, kromě citrusů, pochází z jižní Moravy. Co si paní Jana nevypěstuje sama, kupuje od prověřených a kvalitních farmářů. Protože svými džemy a marmeládami krmí i vlastní rodinu, chce pro ně to nejlepší. Její dobroty jsou 100% domácí a s láskou dělané.

Domácí delikatesy Jana Kučerová

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže