Milujete kokos? Pak byste měli znát Wild & Coco!

Redakce Luxus.cz
17. Květen 2019

V našem seriálu o delikatesách se nyní budeme věnovat firmě Wild & Coco, která po celé České republice (i po Slovensku) rozváží to nejlepší z kokosu. Wild & Coco věří ve filozofii harmonie. Harmonie, která je nepřetržitým procesem v našich životech, harmonie, v níž tkví spokojený život. A právě díky kokosu se tato harmonie, která tu občas je a občas není, obnovuje snáz.

Proč právě kokos? Protože je od pradávna považován za superpotravinu. Legendy říkají, že bychom na světě přežili jen díky němu. Kokos hydratuje, regeneruje, dodává energii a je plný zdravých tuků, elektrolytů, vitamínů, minerálů i antioxidantů.

Skutečným luxusem je dopřát si v pohodlí domova takový kokos, jaký bychom utrhli v thajské džungli. Proto Wild & Coco neustále vyvíjí metody, jak si ho dopřát i u nás. Díky tomu, že při výrobě využívají paskalizaci a hluboké zmražení, zažijete tu nejopravdovější chuť a vůni kokosových produktů. Cílem je pro Wild & Coco 100% chuť a přirozené vlastnosti kokosu. Nechtějí vyrábět pouze průměrné produkty, chtějí pro své zákazníky to nejkvalitnější.

S jarem mnoho lidí podstupuje očistu těla i ducha. S tou vám může pomoci 40denní detoxikační kúra Wild & Coco, která pomůže obnovit vrtkavou rovnováhu v těle. Dobře vám udělá také veganský jogurt z mladého kokosu či ochucená másla, jež se dají mlsat i bez výčitek svědomí, obsahují totiž zdravé tuky. Honí vás mlsná a slaným brambůrkům se vyhýbáte obloukem? Pak sáhněte po chipsech z kokosu. Jsou chutné a navíc zdravé. 

Kromě toho ve Wild & Coco naleznete mnoho voňavých přísad, díky nimž změníte svůj domov ve špičkovou restauraci. Pokud milujete kokos, ale nemůžete si z bohaté nabídky Wild & Coco vybrat, přichystají pro vás kurátorský výběr bestsellerů. Své produkty dodávají ve  speciálních termoboxech, kde během přepravy vydrží 2-3 dny. 

Už víte, co kokosového od Wild & Coco vám zpříjemní nadcházející dny?