MonPeri Bamboo – šetrné pleny, které si vaše děťátko zamiluje

Redakce
25. Leden 2021
Čtenost článku je: 17494 [?]

Má se vám brzy narodit děťátko, anebo jste již rodičem nějakou dobu, ale vaše nemluvně si stále nezvyklo na žádné vhodné pleny? Pořád přemýšlíte, co s tím, ale nemůžete najít řešení? A slyšeli jste už o plenách MonPeri Bamboo, kterými uděláte radost nejen vašemu dítěti a sobě, ale také planetě, která je v posledních dobách stále více a více znečišťována. Zamilujte si tyto přírodní, hypoalergenní a biologicky rozložitelné plenky i vy!

Plenky MonPeri Bamboo jsou vyráběny, jak už jejich název napovídá, z bambusu, což je přírodní, obnovitelný a velmi rychle rostoucí materiál, který je navíc 100% rozložitelný, a tak nedochází k znečišťování planety jako při používání klasických plen. Bambus navíc brání proti bakteriím, alergiím a navíc je i prodyšný!

Velikou výhodou, kterou s vaším miminkem oceníte, je rozhodně termoregulační vlastnost, díky níž se teplo z vnitřku pleny odvádí velmi rychle a je tak zabraňováno jinak bežnému zapařování, čímž omezíte podráždění i u extrémně citlivé dětské pokožky.

Stalo se vám také někdy, že vaše děťátko proteklo v oblasti zad, kde nebývají pleny dostatečně dobře upevněné? Tomu se díky MonPeri Bamboo vyhnete, neboť pružný zadní lem kvalitně obepne tělo dítěte a zamezí jakémukoliv protékání. Bambus také zajistí skvělé pohodlí, pocit sucha a bezpečí díky hedvábně měkkému a savému materiálu v kombinaci s anatomickým střihem.

Všechny rodiče rozhodně potěší i certifikáty TCF, SZU a OEKO-TEX®, které potvrzují, že do vnitřního jádra plenky nejsou přidávány žádné vůně, chlor či další toxické látky, které by mohly tělu dítěte škodit.

Přístup k životnímu prostředí

Nejenže se bambus soběstačně rozloží, jak jsme si ji zmiňovali, ale navíc se jedná o velmi nenáročnou rostlinu s extrémně krátkou dobou růstu, což zajišťuje velmi nízký dopad na životní prostředí.

MonPeri

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže