Multibrandový butik Soline: víc než „jen“ butik

Redakce Luxus.cz
15. Duben 2019

Chystáte se na významnou společenskou událost, ples, koktejl, večeři a nemáte doma tomu odpovídající šaty? Nezoufejte a zajděte do ulice Dušní. Tam se pod číslem popisným 22 skrývá multibrandový butik Soline, v němž si můžete zapůjčit večerní šaty a doplňky věhlasných návrhářů.

Není však „jen“ butikem, ale také uceleným a promyšleným konceptem péče o zákazníka. Služby Soline ocení ti, kteří jsou časově vytížení a vyhledávají nadstandardní servis. Multibrandový butik Soline, to je luxusní prostředí, velký výběr večerních rób, profesionální služby v oblasti stylingu a zaručené soukromí. Díky těmto atributům se v něm zákazníci cítí jako doma.

Soline nabízí modely předních světových návrhářů i lokálních značek. Najdete tu luxusní kousky od takových módních domů, jako jsou Gucci, Ellie Saab, Marchesa, Diane von Furstenberg a další. Z českých značek jsou to například Klára Nademlýnská  a WWO. Kromě toho najdete v Soline i šaty z přehlídkových mol a šaty z červených koberců, které oblékly nejen filmové hvězdy.

Půjčování šatů je v dnešní době obrovským trendem, protože mnohdy ženy neví, jaké šaty jsou pro tu či onu příležitost ty pravé, možná takový typ šatů ani ve své skříni nemají a pokud ano, nechtějí si je vzít do společnosti více než jednou. Je to zkrátka daleko lepší možnost, než střádat velké večerní, které za pár let vyjdou z módy.

Butik Soline nabízí modely různých velikostí, takže si v něm naleznou ty své opravdu všechny ženy. Svým klientkám se snaží vyjít maximálně vstříc, a to po všech stránkách.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor