MUSA catering si hraje s barvami, chutěmi i tvary

Redakce Luxus.cz
22. Leden 2019

V našem seriálu o kvalitních cateringových firmách vás nyní seznámíme s firmou MUSA catering, jejíž zakladatelkou je Zuzana Vencourová. Jak sama říká: V začátcích jsme fungovali jako klasický catering. Měli jsme své pevné menu a to nabízeli. Jenže čím více akcí jsme objeli, tím jsme to viděli jasněji. Není konference jako konference. Každá akce má své téma, styl i náladu, a pokud má vše ladit, tak jídlo do ní musí dokonale zapadnout. Dnes proto máme oči dokořán a na každého spoustu otázek. Pak teprve vymýšlíme a tvoříme. A přesně díky tomu naši hosté často žasnou."

V MUSA catering se snaží dělat catering jinak, lépe, originálněji. Jejich catering je ovlivněn volbou prostoru, tématem, náladou hostů nebo třeba ročním obdobím.

Protože je pro dokonalý catering velmi důležité poznání vaší představy o dané akci, nejprve vás v MUSA catering vyzpovídají. Čím více toho totiž budou vědět, tím lepší jídlo pro vás nakonec připraví. Posléze dle vašeho rozpočtu navrhnou menu. Není pro ně problém vytvořit catering jak pro velkou banku, tak pro malou neziskovou společnost. V závěrečném kroku vám jídlo připraví, přivezou a naservírují.

 

Kromě oblíbených coffee breaků, brunchů či obědů do kanceláře, dokáže MUSA catering připravit také originální veganské, vegetariánské, bezlepkové, paleo nebo sugar free menu.

Stále váháte, zda MUSA catering oslovit? Nemusíte, se bát, zde vám uvaří vše a dokonale. „Dělali jsme hranaté kanapky pro kubistickou výstavu, polévky ve zkumavkách na event o virtuální realitě i velký raut v čistě firemních barvách. Co vymyslíme s vámi?“

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor