Natuzzi, jeden ze světově nejznámějších a nejkvalitnějších výrobců kožených sedaček

Hana Benešová
09. Říjen 2017
Snad každý, kdo se o bydlení a design zajímá, již někdy slyšel o společnosti Natuzzi, která je na českém trhu téměř dvě desítky let. Nosnou linií této značky jsou kožené sedací soupravy, jež si získaly oblibu u tisíců lidí díky své pohodlnosti, nápaditosti a propracovanosti.

Sedací soupravy, pohovky a křesla nabízí Natuzzi ve více než 200 barevných provedeních v látce a kůži. Pokud si i Vy zvolíte druhý zmíněný materiál, neuděláte chybu. Přírodní kůže je totiž trvalou kvalitou, která při správné údržbě vydrží několik let.

Kožené čalounění vyjadřuje přirozenou ušlechtilost. Tento vysoce ceněný materiál má velmi dlouhou životnost. Co na něm jistě oceníte je, že se postupem času jeho vzhled dokonce zlepšuje. Kromě toho je silný, pružný a přirozeně přijímá tvar vašeho těla pro co možná nejvyšší pohodlí. Kožené sedačky jsou příjemné jak v létě, kdy studí, tak v zimě, kdy drží teplo. Pro hospodyňky je skvělou zprávou, že je kožené čalounění snadné na údržbu.

Kožené sedací soupravy nabízí Natuzzi ve dvou provedeních – protecta a natural. Provedení protecta znamená, že jde o kůži pokrytou tenkou ochrannou vrstvou, která chrání před skvrnami od nápojů, oleje, kosmetiky, jídla. Pokud se vám stane, že soupravu znečistíte, nemusíte být nešťastní. Nečistoty snadno odstraníte roztokem vlažné mýdlové vody. Zhruba po roce a půl až dvou je vhodné ochrannou vrstvu obnovit za pomoci ochranného prostředku, který je obsažen v čistící sadě na kůže.

Provedení natural označuje kůži přírodního typu, která ochrannou vrstvu nemá. Pohovky v tomto provedení jsou choulostivější na zacházení, avšak jejich vzhled je přírodnější. Zjevná žilnatost, zrnitost, patina a rozdíly v barvě jsou známkami vysoké kvality, kterou ocení lidé, jež se rádi obklopují luxusními věcmi.

V Natuzzi bude od 9. do 29. října probíhat Leather Festival. V rámci něho Vám bude poskytnuta 15% sleva na objednávky veškerého nábytku v kůži, od sedacích souprav po postele. Pokud jsme Vás tímto článkem navnadili, neváhejte se do některého z obchodů Natuzzi vydat. Sami se přesvědčíte, jak skvělé jeho kožené produkty jsou!

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor