Nová kolekce pohovek Natuzzi Italia za zaváděcí ceny

Redakce Luxus.cz
20. Květen 2019

Už jste se někdy zamýšleli nad tím, proč si movití lidé kupují dražší věci? Vysvětlení je nasnadě. Za své peníze vyžadují kvalitu, která se léty neomrzí. Principem dát lidem to nejlepší se řídí i idea pana Pasquala Natuzziho. Nábytek, jenž se stane součástí jejich životů, jenž s nimi splyne jako moře, půda a nebe. Nábytek, se kterým budete žít a který při správném zacházení a péči vydrží i několik desítek let. Z nové kolekce věhlasného mistra si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Nyní máte do konce května 2019 možnost získat 15% slevu na objednávky níže uvedených pohovek v libovolné sestavě a provedení.

Absolutní novinka v aktuální kolekci Natuzzi Italia, pohovka Colosseo, náš redakční tip, ohromí variabilitou sestav. Dá se velkoryse vytočit do oblouku se vzhledem oválného amfiteátru nebo vytvořit nekonečnou pohovku s volnými rohy. Díky atypickým dílům s ní sofistikovaně vyplníte i opravdu velký interiér nebo naopak několik intimních zón. Pokud si přivoláte pomocníky v podobě zástěn, stolků a lamp od Natuzzi Italia, získáte nevšední odpočinkový prostor, který vám bude každý závidět. Ideální je do prostoru domácího kina. Polohovací mechanické nebo elektrické mechanizmy umožní nastavit to nejpohodlnější sezení. Výplň je z peří a pěny. Tyto materiály zajišťují maximální prodyšnost a pohodlí, takže se můžete příjemně přenést do filmového světa.

 

Nejmodernější sedací souprava Galaxy s elektrickými polohovacími mechanizmy je velmi praktická pro běžný provoz domácnosti, přitom vynikne její elegance. Galaxy si můžete sestavit lineárně nebo do rohu, s lehátkem i bez. V kůži bude precizně ručně prošitá, v látce ji zdobí efektní kožené akcenty.

Pohovka Melpot je doslova stvořena pro dokonalou relaxaci. Je také plněná peřím a pěnou, a díky nim dokonale komfortní. Výhodou je, že se z ní dá vytvořit i velká sestava  podle přání a možností. V kůži, která se hodně blíží naturalu, tzn. kůži bez povrchové impregnace, je hladší a jemnější. Pokud si přikoupíte kožené polštáře se sametovými díly, určitě neprohloupíte. Samet v kombinaci s kůží je v současné době velmi trendy.

Sedací souprava Kendo je jako sběratelské dílo od italských architektů Manzoni a Tapinassiho. Dokonale měkká, s podnožkami ze dřeva smoke oak nebo olive walnut vždy s kovovým detailem, jenž navozuje jisté nadlehčení v prostoru. V showroomu V Jámě nebo na Rohanském nábřeží v River Garden si ji můžete prohlédnout v nové látce Farini – to je novinka v retro tkaných materiálech. Vypadá jako hrubší pytlovina, v zemitě béžové barvě, na omak je velmi příjemná. K této sedačce se můžete odvázat s barvami doplňků, a dokonce je střídat i podle ročních období. Vždy bude stálicí, jež koresponduje se všemi okolními akcenty, přesto zůstane svá.

Další produkty se slevou 15 % jako křeslo Re-Vive, křeslo Dodi a pohovku Stan a Icon můžete objednat ve všech showroomech Natuzzi Italia jak Praze, tak i v Brně v interiérovém centru SOHO a nebo v centru Brna na adrese OC IBC, Příkop 4. Těšíme se na Vaši návštěvu.

NATUZZI

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Firemní články

Vyberte si jednu z pohodlných a elegantních postelí Natuzzi Italia, které jsou nyní v akci!
Nová kolekce pohovek Natuzzi Italia za zaváděcí ceny
Natuzzi Italia otevřel svůj nový showroom
Omrzel vás starý kousek v obývacím pokoji? Neváhejte a zajděte do Natuzzi Italia, má pro vás nyní unikátní výprodej!
Balance Natuzzi: Kůže v interiéru je in!
Quadro Natuzzi: ten nejlepší nábytek pro váš domov!
PohovkaNatuzzi Harmark Pohovky Natuzzi – pohodlné domácí posezení
Zažijte harmonii pohybů s Natuzzi Italia!
ODPOJTE SE OD OKOLNÍHO SVĚTA A NAPOJTE SE NA SVÉ VLASTNÍ já v křesle Re-Vive od Natuzzi
Nadčasové, stále moderní a snadno udržovatelné, takové jsou kožené pohovky Natuzzi Italia
Prožijte Vánoce v italském pohodlí s Natuzzi Italia!
Fenice Postele Natuzzi, to nejlepší pro Vaše sny
S křeslem Re-Vive od Natuzzi si chvíle odpočinku doslova zamilujete
Natuzzi, vášeň a inovace v duchu italské tradice
Natuzzi, jeden ze světově nejznámějších a nejkvalitnějších výrobců kožených sedaček
Kendo Natuzzi odhaluje novou, vysoce kvalitní a designovou kolekci
V sedacích soupravách Natuzzi Italia je propojen design s inovací a komfortem
Křesla krásná designem i materiálem nabízí Natuzzi
Re-Vive Udělejte si o Vánocích radost a pořiďte si novou pohovku Natuzzi
Re-vive Jedinečný příběh Natuzzi je obohacen o nové kapitoly
SVĚTOVOU NOVINKU MEZI RELAXAČNÍMI KŘESLY NAJDETE V NATUZZI
KOUZLO POHOVEK VYROBENÝCH V ITÁLII NAJDETE NA PRODEJNÁCH NATUZZI
NATUZZI – NEJŽHAVĚJŠÍ NOVINKA NATUZZI RE-VIVE

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže