Omrzel vás starý kousek v obývacím pokoji? Neváhejte a zajděte do Natuzzi Italia, má pro vás nyní unikátní výprodej!

Hana Benešová
16. Leden 2019

Jestliže vás už nebaví nynější vzhled obývacího pokoje, měli byste zajít do showroomu Natuzzi. Do půlky února zde totiž poběží unikátní výprodej, který se týká vybraných produktů ze showroomu. Jedná se vždy o jeden kus, neměli byste proto s návštěvou váhat!

Okouzlit by vás mohla například luxusní rohová sedací souprava Nicolaus, relaxační křeslo Re-vive Lounge s taburetem, nebo třeba postel Svevo. Ke koupi je také obývací stěna, odkládací stolek nebo velmi designové a na dotek příjemné koberce, které zútulní každý pokoj.

Kromě toho tato výjimečná italská značka nábytku nabízí exkluzivní slevu 30 % na pohovky, které má skladem. Jednou z top pohovek je pohovka Plié, kterou Natuzzi nabízí hned ve dvou variantách – v kůži barvy camel a v látce.

Tato elegantní pohovka spíše klasičtějšího designu se skládá z trojsedu a dvojsedu. Trojsed má polohovatelnou 1. a 3. část. Jedná se o unikátní elektrický mechanismus, který je na stranách sedačky a kterým polohujete jednotlivé části, tzn. část pod hlavou a pod nohami. Díky tomu se na pohovce výborně relaxuje při každé činnosti. Ať už si povídáte s přáteli, čtete knížku či sledujete televizi.

Na post relaxační pohovky je Plié povýšena díky polohovatelnému pneumatickému bedernímu polštářku, který má jako jediná pohovka v celé nabídce Natuzzi Italia. Díky němu si tedy můžete nastavit dle libosti část pod bedry, což ocení nejen lidé trpící na bolesti bederní páteře.

Tento elegantní kousek zaujme svými oblejšími tvary. Zajděte ale do shorwroomu Natuzzi Italia v Praze a Brně osobně, třeba si vás tato pohovka svým pohodlím a příjemným materiálem získá také.

 

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor