Navoňte se novou parfémovou vodou Hero od Burberry

29. Červenec 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24588

Burberry představuje novou parfémovanou vodu Hero, nejnovější vůni z řady Burberry Hero. Silná vůně, která ve vás probudí hrdinu. Kampaň představuje muže, který hledá svobodu a osobní proměnu – již není omezován předsudky. Ztělesnění svobody, transformace a mužské energie. Zkoumání sebe sama a úcta k majestátnosti přírody. Kampaň, kterou režíroval Jonathan Glazer a fotografoval Mario Sorrenti, zachycuje tajemného a dobrodružného Adama Drivera v úchvatném prostředí přírody. Z Adama Drivera vyzařuje něžná oduševnělost, která je vyjádřena přítomností koně, který je zase stvořením představujícím sílu.

Nová parfémovaná voda je inspirována smyslem pro objevování a koncentrované vnímání síly a nádhery přírody. „Inspirací pro vůni Burberry Hero Eau De Parfum mi byla vzpomínka na les v Landes, kde borovice rostou v blízkosti oceánu. Vůně borovicového jehličí splývajícího se stopou teplého písku a mořské vody byla vůní, kterou jsem chtěl znovu vytvořit. Smyslné a krystalické pryskyřice obsažené ve vůni pro mě představují sílu opětovného spojení s přirozeným instinktem,“ říká Aurélien Guichard, Perfumer.

Základ vůně tvoří trojice hřejivých olejů z cedrového dřeva, které doplňuje svěží a zářivé crescendo. Energické úvodní borovicové jehličí se mísí s benzoinem a kadidlem a vytváří intenzivní spojení hluboké smyslnosti.

Flakon je výrazný a moderní, stejně jako vůně, kterou obsahuje. Jeho hranatý tvar je abstraktní reinterpretací koňského kopyta s vyrytým ikonickým logem Burberry. Je na něm také monogram Thomase Burberryho, odkaz na zakladatele značky.

Galerie