Návštěva luxusní restaurace Triton Restaurant

29. Říjen 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12446

Hledáte další luxusní restauraci, kam byste mohli vyrazit se svou drahou polovičkou, rodinou či klidně přáteli? Navštivte Triton Restaurant. Zaručuji, že na ni jen tak nezapomenete.

Nedávno jsem do restaurace zavítal i já na večeři pro dva. Dal jsem si výběr toho nejlepšího, co restaurace nabízí, a má společnost si vychutnávala luxusní degustační menu.
Hned, co do restaurace vstoupíte, zaručuji, že Vás osloví její vzhled. Prostředí, které připomíná spíše jeskyni, jejíž krásu zdobili sami staří Římané či Řekové, je ale zároveň díky svému interiéru i velmi moderní a luxusní. Dovolil bych si říci, že kombinace těchto tvou aspektů „Vás posadí na židli.“

Vstřícná a příjemná obsluha nás ihned uvedla a s celkovou komunikací nebyl žádný problém. Na to, že jeden z nás měl výběr z nabídky à la carte pokrmů a druhý degustační menu jsme na jídlo nemuseli skoro vůbec dlouho čekat

Šéfkuchař Tomáš Horák umí díky všem svým zkušenostem, z vaření pro ty nejluxusnějšího hotely po celé Evropě, připravit ty nejchutnější pokrmy, a však nad míru zaujal dokonalý food design. Co musím zvlášť vyzdvihnout, byla smržová omáčka, jelikož i na to, že nejsem velký příznivce hub, „risknul jsem to“ a omáčku ochutnal. Byl jsem opravdu mile překvapen chutí, kterou měla.
 

Skvělé párování s víny nemá ani cenu rozebírat. Vše bylo naprosto v pořádku. 

Galerie