Navštivte hotel Tatra, který již oslavil svou devadesátiletou historii

04. Červenec 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16595

V dnešní době nalezneme spoustu čerstvě postavených hotelů, které se povětšinou rodí v centrech velkých měst, ale zároveň i takové hotely, které se již mohou chlubit opravdu velkou historií. Jedním takovým je například čtyřhvězdičkový byznys Hotel Tatra, který právě na jaře tohoto roku oslavil své devadesátileté narozeniny, čímž již svým návštěvníkům může dokázat, že patří k těm hotelům které se umí o své hosty opravdu postarat.

Hotel TATRA naleznete přímo v centru Bratislavy, jen 150 metrů od prezidentského paláce, odkud to mají turisté jen na skok k poznávání historických památek hlavního města Slovenska.

Hotel dnes nabízí svým hostům až 200 komfortních pokojů s celkovou kapacitou 330 lůžek. Vybírat si je možné celkem z nabídky klasických jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů typu standard a executive, ale i z trojlůžkových pokojů, pokojů speciálně přizpůsobených pro přístup hendykepovaným a prostorných apartmánů na nejvyšším šestém poschodí hotelu s krásnym výhledem na západ slunce nad starým městem a bratislavským hradem.

Letošní krásné jubilejní výročí se hotel rozhodl oslavit rekonstrukcí tehdejších slavných prostor kina TATRA, které již dvanáct let slouží jako součást konferenčního centra hotelu TATRA. Nákladná rekonstrukce se nejvýznamněji dotkla hlavně nejoblíbenějšího konferenčního sálu LUX. Původní rozložení sálu jako třeba jedinečné kaskádové sezení bylo zachované, účastníci konferencí se mohou těšit na nový look, komfortnější sezení a hlavně úplně novou techniku.

Samozřejmostí hotelu zůstává oblíbená restaurace „Stará Bratislava“, která nabízí oddělenou kavárenskou část pro kuřaře a nekuřaře s kapacitou, klimatizaci ve všech prostorách, neomezenou vysokorychlostní Wi-Fi a v neposlední řadě vlastní parkovací dům s kapacitou až 90 míst. V prostorách elegantního hotelu TATRA se též neodmyslitelně nachází od roku 1982 slavné studio L+S, čímž je hotel TATRA jediným svého druhu v Bratislavě, který nabízí přímo pod svou střechou i kulturní vyžití.

Zavítejte do hotelu TATRA v Bratislavě i vy a přesvědčte se na vlastní kůži, že je to pravé místo pro váš byznys.

Galerie

Rozhovory

Hotel Tatra