Navštivte hotel Tatra, který již oslavil svou devadesátiletou historii

Redakce
20. Říjen 2020
Čtenost článku je: 16595 [?]

V dnešní době nalezneme spoustu čerstvě postavených hotelů, které se povětšinou rodí v centrech velkých měst, ale zároveň i takové hotely, které se již mohou chlubit opravdu velkou historií. Jedním takovým je například čtyřhvězdičkový byznys Hotel Tatra, který právě na jaře tohoto roku oslavil své 90leté narozeniny, čímž již svým návštěvníkům může dokázat, že patří k těm, které se umí o své hosty opravdu postarat.

Hotel TATRA nalezneme přímo v centru Bratislavy, jen 150 metrů od prezidentského paláce, odkud to mají turisté jen na skok k poznávání historických památek hlavního města Slovenska.

Hotel dnes nabízí svým hostům až 200 komfortních pokojů s celkovou kapacitou 330 lůžek. Vybírat si je možné celkem z nabídky klasických jednolůžkových a dvoulůžkových pokojů typu standard a executive, ale i z trojlůžkových pokojů, pokojů speciálně přizpůsobených pro přístup hendykepovaných a prostorných apartmánů na nejvyšším 6. poschodí hotelu s krásnym výhledem na západ slunce nad starým městem a bratislavským hradem.

Letošní krásné jubilejní výročí se hotel rozhodl oslavit rekonstrukcí tehdejších slavných prostor kina TATRA, které již 12 let slouží jako součást konferenčního centra hotelu TATRA. Nákladná rekonstrukce se nejvýznamněji dotkla hlavně nejoblíbenějšího konferenčnímu sálu LUX. Původní rozložení sálu jako třeba jedinečné kaskádové sezení bylo zachované, účastníci konferencí se mohou těšit na nový look, komfortnější sezení a hlavně úplně novou techniku.

Samozřejmostí hotelu zůstává oblíbená restaurace „Stará Bratislava“, která nabízí oddělenou kavárenskou část pro kuřaře a nekuřaře s kapacitou, klimatizaci ve všech prostorách, neomezenou vysokorychlostní Wi-Fi a v neposlední řadě vlastní parkovací dům s kapacitou až 90 míst. V prostorách elegantního hotelu TATRA se též neodmyslitelně nachází od roku 1982 slavné studio L+S, čímž je hotel TATRA jediným svého druhu v Bratislavě, který nabízí přímo pod svou střechou i kulturní vyžití.

Zavítejte do hotelu TATRA v Bratislavě i Vy a přesvědčte se na vlastní kůži, že je to pravé místo pro Váš byznys.

Hotel Tatra

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Hotel Tatra

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže