Nebezpečná laskavost

Redakce Luxus.cz
14. Březen 2019

Již za několik dní si budete moci film Nebezpečná laskavost, v originále A Simple Favor, zakoupit i ve formátu Blu-ray. Tento 117 minut trvající americký thriller je loňským počinem režiséra Paula Feiga. Jeho celosvětová premiéra proběhla 10. září 2018 v New Yorku. 

Magic Box

Magic Box

O čem tento nebezpečný koktejl ve stylu filmů Dívka ve vlaku a Zmizelá je? Stephanie (Anna Kendrick), matka a blogerka , se snaží odhalit pravdu o náhlém zmizení své nejlepší přítelkyně Emily (Blake Lively) z jejich městečka. Do napínavé hry plné nečekaných zvratů, tajemství, odhalení, černého humoru, vztahů, lásky, zrady, oddanosti, vraždy a odplaty se zaplete i Emilyin manžel Sean (Henry Golding). 

Vedle zmíněných herců a hereček ve filmu hrají Rupert Friend, Eric Johnson, Linda Cardellini, Sarah Baker, Jean Smart, Andrew Rannells, Glenda Braganza, Cyndy Day a další. Za kamerou stál John Schwartzman, autorem hudby je Theodore Shapiro. Zajímavostí je, že velká část soundtracku je tvořena francouzskými písněmi ze 60. let. Autorem scénáře jsou Paul Feig a Jessica Sharzer. Film je natočen podle stejnojmenné knihy od Darcey Bell, avšak v mnohém se od své knižní předlohy liší, zejména v závěru.

Magic Box