Nechte se unést barevností nové kolekce Cybex by DJ KHALED

06. Květen 2021

Ikona hudebního světa, držitel ocenění GRAMMY® a otec dvou dětí DJ Khaled spojil síly s českým zakladatelem luxusní značky dětského zboží CYBEX Martinem Pošem. Jedinečné propojení dvou světů dalo vzniknout kolekci, která srší barvami, očaruje hravostí a láká do tajemného nitra divočiny. Zakázková kolekce nesoucí logo We The Best byla navržena společně s hudebníkovou ženou Nicole a syny Asahdem a Alamem. Vzdává tak hold tomu, co je pro Khaleda nejdůležitější: rodině.
 
„CYBEX zvedl laťku dětského zboží velmi vysoko a společně jsme ji pozvedli ještě výš. Od prvního hovoru s Martinem a s jeho týmem jsem cítil tu neuvěřitelnou energii – že máme šanci stvořit něco, co bude na zcela nové úrovni. A to se nám povedlo! Můžu vám slíbit, že to bude ten nejlepší zážitek z kočárku v životě vašeho dítěte. Pro naše děti se nespokojíme s ničím jiným. Jsou nejlepší,” promluvil Khaled o nové kolekci, která neotřele snoubí barvy džungle a motivy exotických zvířat s perfektní funkcionalitou a luxusním designem ikonických kočárků CYBEX – oblíbeného modelu Priam pro univerzální použití a lehkého městského kočárku Mios.

Kolekce zahrnuje také novorozeneckou autosedačku Cloud Z nesoucí řadu ocenění za bezpečnost i design, dále také praktický slunečník, hřejivý fusak či stylovou přebalovací tašku k nerozeznání od módních kabelek. Důraz na detail je znát i v motivu klíče, který prostupuje celou kolekcí a zdobí především veškerá zapínání na zip. Je to Khaledův symbolický klíč k úspěchu, ke štěstí, lásce a milující rodině, který tímto sdílí s ostatními.

Hudebníkova rodinná filozofie jde ruku v ruce s vizí značky CYBEX, která již více než 15 let nabízí moderním rodičům stylové a praktické produkty s maximálním důrazem na bezpečnost, ale také na absolutní komfort pro dítě i pro celou rodinu. Značka má tak ve svém portfoliu vedle běžných produktů například designovou řadu pro sport či jedinečný elektrokočárek, který usnadní jízdu v kopcovitém a složitém terénu milovníkům dlouhých procházek, ale také prarodičům. Úspěch též slaví unikátní spolupráce s ikonami designu a módního průmyslu. Se značkou CYBEX tak stvořila vlastní kolekci topmodelka Karolína Kurková, pravidelně s ní spolupracuje americký návrhář a kreativní ředitel značky Moschino Jeremy Scott a se značkou spojila síly i světoznámá Scuderia Ferrari. 

Být milujícím rodičem a módním guru v jednom se totiž podle zakladatele značky Martina Poše nevylučuje a nová kolekce CYBEX by DJ KHALED je toho dalším důkazem. „Spolupráce s Khaledem byla naprosto skvělá. Jako tým jsme fungovali opravdu dobře a byla v tom úžasná energie. Vznikla z toho velkolepá reprezentace Khaledovy lásky pro rodinu představená světu prostřednictvím našich špičkových produktů,“ prohlásil Poš.

Cybex