Nechte se zachránit agentkou od Benefit Cosmetics a zdokonalte svou pleť

Redakce
21. Leden 2022
Čtenost článku je: 18673 [?]

Každá žena si zkrátka potrpí na svůj vzhled, v čemž jí bohužel může stát v cestě několik nedokonalostí. Myslete ale na to, že téměř se vším se dá něco dělat, a stačí se pouze nevzdávat! Firma Benefit Cosmetics přesně ví, koho vám vyslat na pomoc. Konkrétně se těšte na agentku Spygal, která k vám dorazí s bází, jež je schopná až na 12 hodin vyzmizíkovat nedokonalé póry každé ženy.

Marvel vytvořil Benefit agentku SpyGal v roce 2012. Její misí bylo vždy zachraňovat ženy v beauty nesnázích. Spygal a její tým agentů ale nespí na vavřínech a již v lednu přichází s novým přírůstkem právě do rodiny Porefessional – vhodný pro všechny Benebabes, které trápí rozšířené póry. Jedná se o bázi pod makeup, která pleť vyhladí, zmatní, osvěží a k tomu prodlouží výdrž make-upu. Pore Lite má ekologický obal i složení. Konečně vyhlazující báze bez silikonu!

Bázi je možné použít samostatně, pod make-up, anebo klidně během dne namísto pudru. Velmi lehce se aplikuje, a dokonce vám následně usnadní i nanesení make-upu. Pokud si však chcete produkt nejdříve jen vyzkoušet, nemusíte si ihned zakupovat plnou velikost, k dispozici je totiž i mini! A poslední fajn zpráva na závěr, agentka SpyGal radí, že je možné tento nový přírůstek kombinovat i s dalšími pore-bázemi pro dosažení perfektního vzhledu!

Galerie