To nejlepší pro váš pohybový aparát poskytne centrum Reitenberger v Mariánských Lázních

Redakce
18. Červenec 2019
Čtenost článku je: 12445 [?]

Centrum lázeňské a rehabilitační péče Reitenberger je nestátní zdravotnické zařízení, které se specializuje na komplexně-intenzivní formu rehabilitace v kombinaci s lůžkovou lázeňskou péčí. Díky tomuto způsobu vaše léčba pohybového aparátu dosáhne rychlejších a efektivnějších výsledků. Centrum má ideální polohu, nachází se jen pár metrů od hlavní lázeňské kolonády v secesní budově z 19. století, která byla sídlem původního zakladatele Mariánských Lázní, opata Kašpara Prokopa Reitenbergera.

Zařízení se zaměřuje na předoperační rehabilitační přípravu, rehabilitaci po operacích kloubů a páteře, léčbu bolestí pohybového aparátu, poúrazových stavů a degenerativních onemocnění kloubů. Nabízí zde širokou škálu zdravotních pobytů, které jsou přizpůsobeny dle potřeb každému klientovi. 

Pracuje zde zkušený tým odborníků-lékařů, kteří na základě zdravotního stavu klienta sestaví individuální léčebný či rehabilitační program složený z nabídky více než 60 léčebných procedur. Tuto péči realizuje odborný tým fyzioterapeutů, ergoterapeutů, zdravotních sester, masérů a další zdravotnický personál.

Pokud nemáte možnost uvolnit se z práce na víc dní, využijte nabídky krátkodobých pobytů, v jejichž rámci jsou nabízeny tři pobytové balíčky - romantický, beauty a relax. Romantický pobyt je na dvě noci a kromě romantické večeře při svíčkách nabízí například i welness masáž, relaxační koupel a další služby. Na kosmetické a wellness služby je zaměřen Beauty pobyt. Pokud potřebujete načerpat novou energii, je pro vás ideální Relaxační pobyt. V rámci všech pobytů budete mít volný vstup do solné jeskyně, finské a turecké sauny či fitness centra. Zkrátka vše, aby vaše tělo zde dostalo zasloužený relax.

Centrum Reitenberger nabízí také fyzioterapii. Cvičení s fyzioterapeutem může být prováděno buď ve skupině, nebo individuálně. Jedná se o typy cviků, které jsou prováděny s cílem zlepšení funkčního stavu klientů. Součástí fyzioterapeutických terapií je třeba reflexní masáž, speciální cvičení na posílení hlubokého stabilizačního systému páteře, měkké a mobilizační techniky, Vojtova metoda, Dornova metoda, kineziotaping, míčková facilitace a další. Pro celkové uvolnění  nebo při výraznějších poruchách pohybového aparátu se můžete zúčastnit  skupinových zdravotních cvičení v bazénu.

Centrum je vybaveno moderními rehabilitačními přístroji a zdravotní technikou. Prostory určené k rehabilitacím a fyzioterapiím - probíhající v tzv. suchém i mokrém procesu - umožňují individuální i skupinový přístup. Zázemí centra tvoří bazén, whirlpool, 4 druhy saun, Kneippův chodník, solná jeskyně, fitness centrum, speciální vany na hydroterapie, nožní a přísadové koupele a prostory určené pro masáže, terapie a procedury. Centrum Reitenberger je zkrátka místem, kde vás tak říkajíc dají dokupy.

Reitenberger

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Reitenberger

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže