Nejvýznamnější a nejobdivovanější osobnosti České republiky na jednom místě

16. Prosinec 2019

PLES CZECH TOP 100 je akce, na níž se budete moci potkat s těmi nejvýznamnějšími a nejobdivovanějšími firmami České republiky. Pokusit se s nimi navázat kontakt, přátelsky se pobavit a případně i osobně domluvit zajímavou obchodní spolupráci.

Chcete se potkat se známými osobnostmi Česka? Chcete si s nimi jen tak popovídat, či dokonce navázat kontakty, po nichž může následovat i obchodní spolupráce? Rozhodně dorazte 18. ledna 2020 do prostor paláce Žofín, kde se bude již, jako tomu bývá tradičně, konat akce PLES CZECH TOP 100.

Díky této mimořádné akci získáte možnost k neformálnímu setkání se zajímavými osobnostmi, které jsou ikonami českého obchodu, a budete moci získat i nové obchodní partnery. Na akci se uvidíme až se 450 hosty, mezi nimiž nalezneme top manažery českých firem, představitele ekonomiky či diplomatického sboru, se kterými nebudeme muset řešit pouze pracovní povinnosti, ale spíše si přátelsky popovídat a seznámit se s novými lidmi. Nezapomeňme ani na to, že se na akci objeví významné osobnosti kultury, veřejného života a sportu.

Těšit se můžeme třeba na kapelu Chinaski, která bude zpříjemňovat průběh celé akce. Mimo ní vystoupí Michal Malátný s Big Bandem Felixe Slováčka a uvidíme i českého swingového krále Jana Shigmatora.

Neváhejte a vezměte svou drahou polovičku na jedinečnou událost, která se neuskutečňuje každý den.