Neobyčejné doplňky stravy od společnosti Moonee

Ondřej Petera
27. Září 2019

Hledáte kvalitní eshop, který se zaměřuje na naše zdraví a nabízí spousty výrobků, které na něj mají pozitivní účinek? Eshop Moonee takových produktů nabízí spousty. Mimo doplňků stravy zde nalezneme produkty pomáhající odbourávat stres či exkluzivní parfémy jako Bruce Willis či Karel Gott. Podívejme se na šest speciálně vybraných produktů nabízených firmou.

Výrobky Colostrum

Colostrum je vlastně první mateřské mléko krávy, které je velmi cenné pro čerstvě narozené tele, jelikož se tvoří bezprostředně po jeho narození a dodává mu vše, co potřebuje.

Všechny Colostrum produkty jsou vyráběny pouze z přirozených přebytků kolostra z prvních hodin a z kolostra, které pochází pouze z alpských chovů. Kompletní zpracování probíhá v Německu ve firmě LR Health & Beauty, která celý proces výroby nechává pravidelně kontrolovat nezávislým institutem SGS Fresenius. Díky tomu máme jistotu, že všechny výrobky budou nezávadné a v nejvyšší kvalitě.

Colostrum kapsle

Výrobek je určen pro muže, ženy i děti a nejsou do něj přidávána žádná barviva ani konzervační látky. Cílem je podporovat imunitu a zdraví jedince, který bude Colostrum používat. Kapsle Colostrum jsou odtučněné a šetrně zpracovávané. Výrobek obsahuje 800 mg prášku z kolostra v denní dávce. Takovýchto kapslí obsahuje balení 60.

Colostrum Liquid (tekuté)

Čistě přírodní produkt, který obsahuje jen 100% tekuté kolostrum, neobsahuje žádné zbytky antibiotik, je plně odtučněné a nepasterizované. Výrobek je vhodný i pro děti, právě jeho tekutá forma se podává snáze než kapsle. Opět neobsahuje žádná přidaná barviva ani konzervační látky. Cílem produktu je podpora naší imunity a našeho zdraví.

Tekuté kolostrum můžeme pít samostatně, ale nic nám nebrání ani v tom, abychom ho zapíjeli mlékem či ovocnou šťávou. Pozor ale na zapíjení teplými nápoji, které mohou účinek snížit.

Výrobky z houby Reishi jsou již přes tisíce let součástí kultur Dálného východu. Všechny účinky, jimiž tyto produkty oplývají, jsou dodnes velmi oceňovány.

Reishi Plus Kapsle

Produkt s velkým množstvím vitamínu C je opět vhodný pro všechny věkové skupiny. Přispívá k normální funkci cév, správné látkové výměně, snižuje únavu a chrání buňky před oxidačním stresem. Balení obsahuje 30 kapslí, doporučené dávkování je 1 kapsle denně.

Produkty Mind Master

Mind Master Formula Red

Mind Master obsahuje několik navzájem se doplňujících mikroživin, čistý listový gel Aloe Vera a spousty vitamínů jako např. vitamín E, B1, B9 či B12, které podporují mysl i tělo a jsou skvělým protivníkem proti oxidačnímu stresu. I u tohoto produktu je samozřejmě dbáno na kvalitu, proto je Mind Masteru potvrzena pečeť kvality INSTITUT FRESENIUS Quality Seal, což je jedno z nejpřísnějších a nejprestižnějších osvědčení v Německu.

Vzhledem k tomu, že pomáhá chránit před oxidačním stresem, je vhodný úplně pro všechny, kteří mu chtějí předcházet. Kromě této ochrany napomáhá výrobek k psychické vyrovnanosti, lepší funkci nervového systému, pomáhá zlepšit soustředění např. při studiu a v neposlední řadě snižuje únavu a vyčerpání. To vše čistě přírodní cestou. Jedna 500 ml láhev vystačí přibližně na 1 týden.

Mind Master Extreme

Každému z nás se jednou za čas stane, že po náročném dni potřebujeme „nakopnout.“ Mind Master Extreme dokáže zajistit okamžitou a účinnou energii doplněnou o ochranu před negativními účinky stresu díky kofeinu a vitamínům B6 a B12 a především podporu imunitního systému díky vitamínu C.

Výrobek je ve formě prášku tzv. „ready to go“ a je tedy vhodný pro ty, kteří potřebují kdekoliv, klidně i na cestách, dodat energii, aby byli schopni další pracovní činnosti. Na rozdíl od předchozích produktů není Mind Master Extreme vhodný pro děti a těhotné ženy z důvodu obsahu kofeinu.

Doplňky stravy na hubnutí

Spousta z nás si dnes představuje mít dokonalé a vypracované tělo. Všichni ale víme, že v době, ve které žijeme, to není nic jednoduchého. Všude vidíme tolik jídla a pochutin, které si prostě musíme dát. Pokud chcete začít se svojí postavou něco dělat, můžeme Vám kromě cvičení doporučit i doplňky stravy, s jejichž pomocí budete svému vysněnému tělu jistě o dost blíže.

Na eshopu Moonee naleznete mnoho produktů od různých čajů, polévek, až po tyčinky či výtečné koktejly. Principem je nahrazení 2 hlavních jídel právě těmito vyváženými doplňky stravy a další jídlo můžete zachovat. Jejich kompletní seznam naleznete na webových stránkách firmy.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor