NEON RUN 2019

Neon run
Začátek akce
31. 08. 2019 15:00
Konec akce
31. 08. 2019 18:00
Místo konání
Vypich, Praha
Přejít na Web
Cena vstupenek
Dress Code

Praha 6 Vypich- Letohrádek Hvězda

V sobotu 31. srpna zažije pražský Vypich již čtvrtý ročník speciální sportovní akce, která se stala ve světě fenoménem. Neon Run(R) je divoký a šílený zářící zážitek! Tato akce není tak moc o rychlosti, jako spíše o užívání si v noci jasných světel a neonové barvy na tělo pod UV černým světlem se svou rodinou či přáteli.

Akce NEON RUN je o lidech různých rychlostí, věků, tvarů a velikostí, překračujících startovní čáru. Přijďte takoví, jací jste! Tato akce bude pětikilometrový nezávodní běh či chůze s rodinou, které jsou mnohem více o zábavě a vytváření vzpomínek. Neon Run Vám jednoduše vyrazí dech! V každém startovním balíčku účastníci naleznou neonovou svítící hůlku, která umocní dojem neonového běhu. Na každého účastníka čeká v cíli krásná velká NEON RUN medaile.

Běžci se mohou těšit na zářící LED zóny, ale i startovní koridor z neonově zářících světel, laserového tunelu, mlhy a hudby na podporu nevšedního sportovního zážitku. Trasa Neon Run je situována do krásného prostředí letohrádku Hvězda, který osvítí a připraví pro Vás světelnou show firma AV media.

Jako doprovodný program akce pořadatelé pozvali jedinečného DJ, který svým energickým setem bude doplňovat atmosféru noční události, kde nejde o výsledky ale zážitek a radost z pohybu. Nebudou chybět skákací hrady pro děti a malování na obličej neonovými barvami. Nebudou ani chybět stánky s občerstvením a prodejem neonových svítících brýlí, čepic, tyček a dalších věcí.

Fotogalerie