Neuvěřitelný a zároveň kvalitní kadeřnický salon Organics by Filip Gregor

Ondřej Petera
21. Říjen 2019

Chcete se nechat hýčkat profesionály a odcházet krásní a spokojení se svými vlasy? Navštivte prémiový salon Organics by Filip Gregor, který byl otevřen v srpnu minulého roku v Loretánské ulici 13. Při jeho návštěvě se budete moci kochat božským výhledem na Prahu a zároveň vědět, že až salon opustíte, budete spokojeni se svým novým účesem.
V salonu se využívá přírodní, dánská kosmetika NATULIQUE, která si zakládá na pevném složení, jež je šetrné k Vám, k přírodě i k Vašim vlasům. Dodává jim hydrataci a lesk, při kterém se nemusíte bát nepříjemného zápachu, který často vydávají přípravky ze syntetických barev.
Sám Filip Gregor říká, že pokud se až příliš na vlasy využívají chemické přípravky, či se s vlasy zachází tak, jak to právě našemu typu neprospívá, dá následně i chvilku zabrat, než se vlasy vrátí do původního stavu. Když budeme o vlasy pečovat tak, jak máme, a budeme se snažit vyvarovat chemie, uvidíme, jakými všemi způsoby dokáží naše vlasy prokouknout.

Filip Gregor

Filip Gregor

Spousta z nás se často trápí rozhodováním, zda využít na naše vlasy přírodní či syntetické barvy, zda využívat barvy, na které jsme zvyklí, či zda zkusit něco nového. V salonu Organics by Filip Gregor můžete tyto starosti hodit hravě za hlavu. Rádi Vám tam poradí se vším, s čím budete potřebovat.

Pojďme si přečíst, co o salonu říká sám jeho zakladatel Filip Gregor.
Jsem velice rád, že se mi podařilo najít takto krásné prostory v samém srdci Prahy. Prostory, v nichž žily a tvořily Alice Masaryková a americká spisovatelka Marcie Davenport (dlouholetá přítelkyně Jana Masaryka). Dvě významné a výrazné ženy, osobnosti,  kterých si velmi vážím. Věřím, že se náš salon stane oázou a místem, kde se propojuje kvalita, čistota, ekologie a vynikající účesy s prvotřídními profesionálními barvami NATULIQUE,“ vysvětluje Filip Gregor, zakladatel salonu, profesionální kadeřník, ambasador a distributor značky NATULIQUE v ČR a dodává: „Přesně takový salon v Praze chyběl – je zde klid, sálá zde určitá noblesa místa a také se zde nabízí ten nejkrásnější výhled v Praze – přímo na Petřínské terasy. Samozřejmě u nás najdete profesionální tým a kvalitní kosmetiku. Věřím, že se staneme inspirací i pro ostatní a ukážeme, že lze barvit vlasy i bez zápachu chemie, ohleduplně k lidem i k přírodě.“

Kreativní tým ze salonu Organics by Filip Gregor přišel i se svou jedinečnou vlasovou kolekcí, která nese název STARS. Celá kolekce čerpala ze zajímavého a dosud neobjeveného vesmíru. Jedná se o čtyři účesy, v nichž se prolínají ostré linie kontur, jak krátké, tak dlouhé ofiny, rovné i zubaté a hladké i uhlazené textury.

Všechny čtyři účesy reprezentují hvězdy, konkrétně se jedná o Altair, Betelgeuse, Sirius a Vega. Poukazují na netradičnost a kreativitu, se kterou si salon Vaše vlasy dokáže vychutnat.

Sirius

Sirius

Vega

Vega

Neváhejte a navštivte mladý, zato velmi kvalitní kadeřnický salon v Praze, a nechte o sebe pečovat ty nejzkušenější kadeřníky, které v Čechách najdete.

Filip Gregor
Sirius
Vega
Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor