Nezapomenutelná atmosféra a gastronomický zážitek v hotelu Chateau Kotěra

26. Červen 2020

Nezapomenutelná atmosféra v netradičním zámeckém prostředí, perfektní středomořská kuchyně a poklidný odpočinek v zámecké zahradě – to vše nalezneme jen v jednom hotelu, a to právě v Chateau Kotěra. Právě tento hotel se může pyšnit neopomenutelnou atmosférou první republiky, která se nese v duchu neoklasicismu a které dal za vznik významný architekt Jan Kotěra.

Hotel Chateau Kotěra nalezneme uprostřed anglické zahrady nedaleko Kolína v obci Ratboř. Náš obdiv jistě ihned padne na originály a úžasné repliky připomínající právě dobu první republiky, které neuvěřitelně a elegantně dokreslují celkový interiér hotelu. Další věc, kterou se právě hotel Chateau Kotěra může pyšnit, je nádherné okolí, které je přímo určené k Vaší relaxaci a odpočinku. Volna si můžete užít i třeba u venkovního bazénu anebo se vypravit až do Kutné Hory, která je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Výborná středomořská kuchyně je přesně to, co nemůže v luxusním hotelu, jako je právě Chateau Kotěra, chybět. Významný šéfkuchař Robert Chejn, který patří k osobnostem české gastronomické scény, si prošel praxí v Německu a následně působil v několika vyhlášených pražských restauracích. Ale dnes již čtrnáctým rokem provozuje zámecký hotel Chateau Kotěra, kde hostům servíruje evropské delikatesy, které si každý zamiluje hned po prvním soustu.

Právě v zámecké restauraci Vám Robert Chejn připraví kromě středomořské kuchyně i gastronomické zážitky v podobě sezónních specialit, dále neváhá ani s francouzskou, italskou, povensálskou a středozemní kuchyní. Právě proto je dnes hotel Chateau Kotěra na předních příčkách Maurerova výběru Grand restaurant.

Milujete-li styl zasazený do období první republiky, chcete prožít nezapomenutelnou dovolenou, na které si odpočinete jako nikdy předtím, a ještě k tomu chcete ochutnat výjimečnou gastronomii, neváhejte a rezervujte si pokoj v zámeckém hotelu Chateau Kotěra.