Nezapomenutelná štiplavost a úžasné spestření kuchyně s Chillihell

Redakce
12. Listopad 2021
Čtenost článku je: 15339 [?]

Jste milovníky pikantnosti a máte rádi, když má váš pokrm říz a pořádnou chuť? Tak to jste na správném místě, neboť vám dnes povíme o firmě, která si sama pěstuje a prodává úžasné chilli papričky, které jasně zpestří chuť vašeho jídla tak, že si již nikdy nebudete chtít dát žádné bez jejich chilli papriček. Právě ony jsou totiž ideální přísadou do spousty pokrmů, ale musí se s nimi vždy nakládat opatrně, nezapomeňte, že i vaše drahá polovička si může na vašem obědu chtít pochutnat.

Firma Chillihell, kterou založili manželé Radek a Majka, si své papričky sama od základu pěstuje, sbírá a následně je prodává, a to hned v několika možnostech – od těch zavařených či sušených, které si můžete pohodlně přidat třeba do omáčky, až po čerstvé pro ty, kteří se nebojí sníst chilli papričku celou. Jestliže znáte někoho, pro koho je pikantnost životní láskou, určitě oceníte dárková balení, jichž je k dispozici velké množství. K dispozici jsou ale i přímo vyrobené chilli omáčky, anebo pasty.

Protože jsem já sám milovníkem pikantního, zkrátka jako správný chlap, byla pro mě možnost spolupráce s Chillihell jako dlouho nesplněný sen. A navíc, když jsem viděl, v jakém obleku musí Radek papričky sbírat, došlo mi, že právě ty jejich musí mít opravdový říz, který se jen tak nezapomíná. Není totiž nejjednodušší sehnat opravdu kvalitní papričku, u níž víte, že nebyla vypěstována v nějaké velkovýrobě, a která opravdu dozrála do té pravé chuti. Musím ale avizovat, že přesně to mi Chillihell splnilo.

Byl mi dovezen mix papriček caroliny reapper a trinidad scorpion. Asi vám nemusím říkat, jak jsem byl natěšený, až si z nich budu moct připravit nějaké jídlo. Jsem ale typický muž, a tak jsem neměl žádný originálnější nápad než si připravit nějaký tradiční guláš, ale ten si pořádně přiostřit. Musím hned říct, že jsem pro jistotu přihodil papriček naráz trochu více, asi to bylo opravdu více, než jsem měl, protože jsem před sebe takto pálivý guláš nikdy nedostal. Zároveň to pro mě byla ale opravdu nezapomenutelná chuť a už přesně vím, si chilli papričky od Chillihell musím přidávat do každého jídla, ke kterému to jen půjde.

Udělejte si pokrm s nezapomenutelnou chutí i vy a oddejte se úžasné pálivosti!

Galerie