Noční omlazující maska Platine M značky Le Chaton je mnohem výkonnější než klasická noční péče

Redakce Luxus.cz
23. Květen 2019
Čtenost článku je: [?]

Česká kozí Kosmetika Capri uvádí na trh pod značkou Le Chaton revoluční novinku Platine M. Pod tímto tajemným  názvem se skrývá exkluzivní spojení nočního krému a masky. Jeho výsledkem je okamžité vypnutí pleti s vyhlazujícím a sjednocujícím efektem.

Platine M je řešením pro zralou pleť s výskytem žilek a dehydratovanou pokožku s povadlými rysy a pigmentovými skvrnami. Díky spojení přírodních látek rostlinné a živočišné říše je Platine M zárukou dlouhotrvajícího zlepšení každé pleti.

Komplex rostlinných extraktů v kombinaci s kyselinou hyaluronovou zajišťuje okamžitý a hloubkový efekt

Platine M je obsažena unikátní lipofilní kyselina hyaluronová, která je 100% přírodní a velmi efektivně proniká do nejhlubších vrstev pokožky, inovativní látkou je forma rutinu, která pomáhá příchodu živin k buňkám a zajišťuje mladistvý vzhled. Za zklidněním a omlazením pokožky stojí chmel, rozmarýn, šalvěj, přeslička a mnoho dalších přísad.

Komplex Vitalac No 1 účinně upravuje kožní mikrobiom

Kozí mléko je více podobné ženskému mléku než kravské a jeho blahodárný vliv na lidskou kůži byl v Evropě znám již ve středověku. Jak kozí máslo, tak kozí syrovátka jsou cennou surovinou v kosmetickém průmyslu. Kozí máslo obsahuje mastné kyseliny, které zklidňují a zlepšují vzhled kůže, kozí syrovátka podporuje její hydrataci a zlepšuje mikrocirkulaci.

Přípravky s obsahem složek kozího mléka se používají k regeneraci po léčbě pokožky a prevenci akné, atopického ekzému a lupenky. Protože jsou v kozím mléce přítomny bakterie mléčbého kvašení, jsou pleti dodávány probiotika i prebiotika a dochází k pozitivnímu upravení jejího kožního mikrobiomu. Právě proto je Platine M doslova revolučním produktem!

Kosmetika Capri

Galerie

  • 0
  • 1

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Kosmetika Capri

Soutěže společnosti