Noční omlazující maska Platine M značky Le Chaton je mnohem výkonnější než klasická noční péče

Redakce Luxus.cz
23. Květen 2019

Česká kozí Kosmetika Capri uvádí na trh pod značkou Le Chaton revoluční novinku Platine M. Pod tímto tajemným  názvem se skrývá exkluzivní spojení nočního krému a masky. Jeho výsledkem je okamžité vypnutí pleti s vyhlazujícím a sjednocujícím efektem.

Platine M je řešením pro zralou pleť s výskytem žilek a dehydratovanou pokožku s povadlými rysy a pigmentovými skvrnami. Díky spojení přírodních látek rostlinné a živočišné říše je Platine M zárukou dlouhotrvajícího zlepšení každé pleti.

Komplex rostlinných extraktů v kombinaci s kyselinou hyaluronovou zajišťuje okamžitý a hloubkový efekt

Platine M je obsažena unikátní lipofilní kyselina hyaluronová, která je 100% přírodní a velmi efektivně proniká do nejhlubších vrstev pokožky, inovativní látkou je forma rutinu, která pomáhá příchodu živin k buňkám a zajišťuje mladistvý vzhled. Za zklidněním a omlazením pokožky stojí chmel, rozmarýn, šalvěj, přeslička a mnoho dalších přísad.

Komplex Vitalac No 1 účinně upravuje kožní mikrobiom

Kozí mléko je více podobné ženskému mléku než kravské a jeho blahodárný vliv na lidskou kůži byl v Evropě znám již ve středověku. Jak kozí máslo, tak kozí syrovátka jsou cennou surovinou v kosmetickém průmyslu. Kozí máslo obsahuje mastné kyseliny, které zklidňují a zlepšují vzhled kůže, kozí syrovátka podporuje její hydrataci a zlepšuje mikrocirkulaci.

Přípravky s obsahem složek kozího mléka se používají k regeneraci po léčbě pokožky a prevenci akné, atopického ekzému a lupenky. Protože jsou v kozím mléce přítomny bakterie mléčbého kvašení, jsou pleti dodávány probiotika i prebiotika a dochází k pozitivnímu upravení jejího kožního mikrobiomu. Právě proto je Platine M doslova revolučním produktem!

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy