Nová barevná kolekce kufrů Rimowa inspirovaná dálkami

Redakce Luxus.cz
28. Červen 2019

Být originální a vyjádřit sebe sama je pro mnohé cestovatele stejně důležité jako odolné materiály, kvalitní zpracování a spolehlivost jejich zavazadel. Někteří volí nálepky či různé doplňky na kufry, jiní sáhnou po výrazné barvě samotného kufru. Prémiový výrobce cestovních zavazadel RIMOWA představuje novou sezónní kolekci polykarbonátových kufrů s názvem Essential, které jsou k dostání ve čtyřech zářivých barvách. Jsou zkrátka ideální pro ty, jež se nebojí vystoupit z davu.

Kufry jsou vyrobené v typickém drážkovaném designu RIMOWA, výběr jednotlivých odstínů není nahodilý, ale má svůj účel a identitu. Zatímco cestovatelé se soustředí zejména na cílovou destinaci, RIMOWA hledá způsoby pro zjednodušení a zpříjemnění samotné cesty „mezitím“. V souladu s touto filozofií jednotlivé barvy vycházejí ze vzdušného pohledu do vzdálených souřadnic, které mohou být viděny pouze z letadla – letmé dojmy z odlehlých míst, které míjíme a toužíme je objevit

Nové barvy RIMOWA Essential zahrnují odstín Coral, jehož barva byla inspirována růžovým jezerem Hillier v západní Austrálii; odstín Slate získal své šedivé tóny v dolech v Indonésii; Sage odkazuje na rozsáhlé zelené pláně Jezerní oblasti v severozápadní Anglii; a šafránově žlutý odstín Saffron vyvolává vzpomínky na vlnící se zlatavě žlutá pole.

Kufry jsou propracovány do posledního detailu v monochronní barvě, od rukojeti přes zip a destičku s logem značky až po rohy pod kolečky, které jim dodávají svěží a moderní vzhled.

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor