Nová cestovní kolekce Montblanc - Cestování za inspirací a propojení se světem

20. Září 2019 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14049

O ZNAČCE MONTBLANC

Vedená průkopnickým duchem již od roku 1906, značka Montblanc způsobila svými průlomovými inovacemi revoluci v kultuře ručního psaní. I dnes tento německý výrobce se sídlem v Hamburku nepřestává posouvat hranice a zdokonaluje řemeslné zpracování svých produktů napříč celým portfoliem: špičkových psacích potřeb, hodinek, koženého zboží, doplňků, vůní a brýlí. S každou další inovací Montblanc nabízí nové funkčnosti a výrazné designy. Ty odrážejí sofistikované dědictví domu a řemeslné zpracování splňující ty nejvyšší standardy. Ikonický znak Montblanc, bílá šesticípá hvězda vyobrazující zasněžený vrchol nejvyšší hory Evropy Mont Blanc, se stal symbolem inovace, dokonalého zpracování, kvality a vyjádření stylu. Se svým původem, hluboko zakořeněným v kultuře ručního psaní, Montblanc nadále prosazuje svoje kulturní odhodlání po celém světě vytvářením rozsáhlých iniciativ na podporu umění a kultury v různých formách.

Montblanc představuje novou kolekci luxusních cestovních doplňků, určenou pro náročné cestovatele hledající na svých cestách elegantní zavazadla, která jim zajistí dokonalou svobodu pohybu a umocní požitek z cestování.

Ať už je cílem jakákoliv destinace či samotná cesta, svoboda objevování otevírá nové perspektivy a umožňuje prozkoumávat svět plný obohacujících zážitků. Zatímco prázdninový výlet osvěží tělo i mysl, i pracovní cesta může přinést nové a nezapomenutelné vzpomínky – je více než jen uzavření obchodu, je kulturním a intelektuálním osvěžením. Přináší s sebou poznávání nových míst, místní kultury a umožňuje přetvářet každý prožitý moment v opravdové dobrodružství. Je to příležitost vytvořit smysluplné spojení s okolním světem a vrátit se domů s čerstvým pohledem na život. Se svojí novou kampaní zve Montblanc cestovatele, aby se propojili se světem pomocí cestování a vydali se na cestu se stylovými a spolehlivými zavazadly a doplňky Montblanc z nové kolekce.

Hledání inspirace skrze cestování je jedním ze základních principů domu Montblanc již od roku 1906. „V Montblanc věříme v celoživotní přínos, který cestování přináší. Naše značka by neexistovala bez tohoto porozumění spojeného s duchem objevování našich zakladatelů. Je to zakódováno v našem DNA. Tento rok jsme vytvořili cestovní kolekci, která dokonale zapadá do každodenního života našich zákazníků propojující luxus, business a lifestyle. Jsou neustále v pohybu, prozkoumávají svět a hledají inspiraci a nové nápady. Naše cestovní doplňky jsou perfektními společníky – funkční, spolehlivé a stylové, přispívající k tomu, aby každá cesta byla příjemným zážitkem,” říká Nicolas Baretzki, Montblanc CEO.  

Dvoudenní pracovní cesty, expedice napříč velkými městy nebo epická odysea do nejvzdálenějších míst planety, Montblanc představuje tři nové linie doplňků, které se hodí na každou příležitost, vzájemně se doplňují a umožňují jejich kombinování dle funkčních potřeb a stylových preferencí. Každý model je vyroben v Itálii dle nejvyšších standardů s důrazem na řemeslné zpracování a odpovědnost při získávání materiálů.   

Kabinový kufr #MY4810 Montblanc Nightflight Trolley představuje všestranné a spolehlivé zavazadlo, které je nepostradatelným společníkem moderního cestovatele i neohroženého dobrodruha. Linie #MY4810, tvořená lehkými polykarbonátovými kufry s 360stupňovými otočnými kolečky s kuličkovými ložisky, teleskopickou rukojetí s možností aretace v různých polohách, je nyní k dispozici v kompaktnější verzi a elegantní stříbrné barvě pro ještě sofistikovanější vzhled.

Městský život může být občas velmi rychlý a intenzivní. Vyžaduje zavazadla a doplňky, které jsou schopné s tímto tempem udržet krok. Kolekce Montblanc Extreme 2.0 je svým high-tech designem, kombinujícím kůži s motivem karbonového vlákna a matným černým kováním, perfektní volbou pro ty, kdo hledají spolehlivé a dobře vypadající cestovní doplňky a zároveň chtějí být vždy o krok napřed na cestě za svými cíli. Kolekce obsahuje široké portfolio doplňků od batohů, cross-body tašek a peněženek až po pouzdra na karty, dokumenty, laptopy a další cestovní nezbytnosti.  

Kolekce Meisterstück Urban propojuje čistou sofistikovanost s městkou elegancí. Vyrobené z měkké černé kůže, batohy, aktovky na dokumenty a pouzdra jsou pro svůj jednoduchý design určeny pro ty, kdo mají rádi vyvážený business look s moderními minimalistickými doplňky. Signaturní matná kůže je doplněná o kování s kartáčovaným povrchem, ikonické písmeno M na zipovém zapínání a ozdobné prošívání, které podtrhuje důmyslné řemeslné zpracování. Pro odvážnější vyjádření sebe sama jsou vybrané modely dostupné také v elektrizujícím kobaltově modrém odstínu.

Zabalte si kufr, vezměte pas a vydejte se na letiště. Cestovní doplňky Montblanc poskytují maximální spolehlivost, flexibilitu a funkčnost, díky které se cestovatelé a objevitelé mohou soustředit na to důležité: opětovné propojení se světem skrze jeho objevování.

K dostání v butiku Montblanc, Pařížská 98/17, Praha 1

Galerie