NOVÁ KOLEKCE EXKLUZIVNÍCH BRÝLÍ CARTIER JARO-LÉTO 2022

Redakce
03. Únor 2022
Čtenost článku je: 18066 [?]

Výběr dioptrických a slunečních rámů Cartier pocházejících z nové řady brýlí charakterizuje rafinovaný
a moderní styl vlastní nadčasové estetice významného domu. Výjimečné savoir-faire a neustále posouvané hranice kreativity definují eleganci křivek jednotlivých modelů zrozených na základě podrobného zkoumání historických kódů domu.
Brýle Cartier jsou drahocenným šperkem, určeným pro ty nejnáročnější klienty.

Linie brýlí Santos odkazuje na slavné náramkové hodinky s detaily šroubků inspirované leteckým průkopníkem Albertem Santosem-Dumontem, a odráží tak nepřetržitý vývoj tohoto emblematického designu směrem k lehkosti a funkčnosti.

U pánské verze umocňují sebevědomý vzhled nové úpravy, včetně jednoduché nosníkové konstrukce, titanových drážek a jednolitého slunečního filtru, moderní ženskost zase vystihují sofistikované linie orámované zlatým kovem a barevný gradient na čočkách.

Řada Signature C de Cartier respektuje bohatou tradici maison Cartier a reinterpretuje moderním způsobem vintage styl. Obdélníkový tvar bezrámových brýlí zdobí působivý symbol písmene C připomínající šperkařskou tvorbu Cartier.

Stejná vize nadčasové krásy prostupuje modely ze série Première de Cartier připomínající první řady brýlí, jež francouzský dům uvedl v osmdesátých letech minulého století. Lehké a stylově univerzální rámy se vyznačují výraznou přední konstrukcí, tenkými stranicemi s lesklým finišem a motivem písmene C umístěným na postranních kloubech.

Galerie