Nová kolekce jaro/léto 2020 od firmy Koutný

19. Březen 2020

Jedinečné střihy, přesně padnoucí a krásné obleky – to je přesně to, co si dnes od té správné značky představujeme. Firma Koutný na něčem takovém pracovala od začátku července až do konce listopadu a vznikla z toho jedinečné a zbrusu nová kolekce jaro/léto 2020.

Novou kolekci jaro/léto 2020 vyznačují jen ty nejkvalitnější materiály od předních textilek a francouzských či portugalských dodavatelů. Inspirací pro celou výrobu kolekce byl prestižní veletrh MilanoUnica, kam Koutný dorazil i se svým týmem výborných návrhářů.

Díky odlehčeným materiálům s výraznými dezény a především u separátních sak s látkami, které obsahují len, se hodí kolekce i do horkých letních dnů, kdy bychom všichni chodili nejraději jen v plavkách. Koutný zvolil mimoto 100% vlněné odlehčení materiály, které ještě více napomáhají tomu, abychom přečkali teplé dny v klidu a bez velkého pocení.

Ve střizích dominují vyštíhlené slimové fity, ale mimo ně je v nabídce i volnější regular střih, aby se u Koutného oblékl doslova každý a všichni si našli to, co rádi nosí. Mezi barvami nalezneme i ty světlejší, jakou jsou béžové či dnes velmi oblíbená holubí šeď.

Protože firma Koutný je rodinná česká společnost s již 25letou tradicí, stojí si za tím, že i my v Čechách máme krásná místa, a tak pro focení není nutné vyjíždět do přímořských letovisek, nýbrž nám nic nebrání v tom, abychom zachytili na fotografiích krásu naší země. Proto je celá kolekce jaro/léto 2020 nafocena v České republice.

Více informací o produktech naleznete na této stránce.