Nová kolekce luxusních brýlí MontBlanc

12. Březen 2020 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14714

Už nám začalo jaro, slunné období, kdy se potřebujeme chránit před oslňujícími paprsky slunce, které nám mohou znepříjemňovat nejen běžné vycházky, ale například i řízení. A kdo jiný než MontBlanc by nám nabídl skvělé sluneční brýle, které nám dopomohou k tomu, abychom se na jaře ani v létě nemuseli obávat světla.

Nová kolekce brýlí Montblanc pro jaro/léto 2020 se vyznačuje slušivými tvary a sofistikovanými detaily, které čerpají z dědictví domu Montblanc. V dokonalé rovnováze mezi řemeslným uměním a kreativitou jsou brýle dynamickou sportovní reinterpretací klasických modelů Montblanc, které jsou symbolem vysoké kvality a originality.

Na brýlích nalezneme univerzální siluety z lehkého kovu inspirované světem závodění, celé jsou koncipovány tak, aby splnily všechny požadavky městského života na každodenní funkčnost. Tvary obrouček jsou elegantní, s čistými liniemi, ozdobené jemnými vzory a signaturními prvky Montblanc včetně bílého emblému značky, iniciálu M a typické modré barvy. Decentní a charismatické kolekce zahrnují modely s kulatými obroučkami elegantně kombinující rozdílné materiály pro umocnění stylu a pohodlí i celokovové obroučky ozdobené godronským motivem, odkazující na kolekci psacích per Meisterstück Geometry.

Galerie