Nová kolekce Montblanc UltraBlack: Styl jako módní vyjádření

Redakce
07. Září 2021
Čtenost článku je: 13338 [?]

Montblanc představuje novou monochromaticky černou kolekci UltraBlack, procházející napříč všemi produktovými kategoriemi. Vzdává hold dědictví značky a oslavuje charakteristické atributy spojené s touto ústřední barvou domu – styl, eleganci a jednoduchost nadčasového designu.

Černá je absolutní barvou a v luxusu je vyjádřením nekonečné krásy a výjimečného designu. Je také nedílnou součástí DNA značky Montblanc od jejího vzniku v roce 1906, kdy byl ebonit hlavní ingrediencí při výrobě originálních psacích per. Černá je tak jednou ze dvou barev v emblému společnosti, vytvořeném v roce 1913. V neustálé snaze inspirovat lidi k dosažení svého plného potenciálu tím, že dělají to, co je skutečně baví, uvádí značka kolekci Montblanc UltraBlack. Jedná se vůbec o první ucelenou kolekci napříč všemi kategoriemi produktů značky, která je propojena jednotným celočerným designem.

Kolekce, která oslavuje nadčasovost legendární černé barvy, propojuje jednoduchost a čistou eleganci ve všech produktových liniích, od kožených doplňků přes psací pera po hodinky a chytré technologie. Každý předmět v kolekci je odvážným vyjádřením sofistikovaného moderního stylu a byl vytvořen tak, aby inspiroval všechny, kdo na cestě za svými vysněnými cíly hledají flexibilitu, všestrannost a styl.

„Černá barva hraje v esenci domu Montblanc velkou roli a je základem identity naší značky, která se v průběhu let přerodila ve značku luxusního byznysového životní stylu. Sjednoceny černým designem, jednotlivé produkty v kolekci a jejich funkčnost byly pečlivě vybírány na základě každodenních potřeb a myšlení těch, co se nesnaží jen uspět, ale chtějí zanechat stopu, a vše, co dělají má vždy smysl a cíl. Kolekce Montblanc UltraBlack nabízí nositelné chytré technologie pro lepší konektivitu, kožené doplňky pro plynulou mobilitu, psací potřeby pro odvážné nápady a kreativitu a hodinky pro smělou eleganci,“ říká Nicolas Baretzki, Montblanc CEO.

Současně s uvedením kolekce UltraBlack Montblanc spouští také druhou vlnu své kampaně What Moves You, Makes You a představuje nové Mark Makers, tedy osobnosti, které ve svém životě dělají, co je nejvíc inspiruje, a na své životní cestě zanechávají stopu, svůj odkaz. Po oceňovaném režisérovi Spikovi Leeovi, herci Taronovi Egertonovi, herci, zpěvákovi a spisovateli Chenovi Kunovi a herečce Xin Zhi Lei, Montblanc vypráví příběhy dvou nových výjimečných osobností, herce Cilliana Murphyho a mezinárodní dýdžejky Peggy Gou. V rámci kampaně, která přináší poselství, že následování svých snů a vášní nás definuje jako člověka, lepšího a úspěšnějšího, zatímco produkty Montblanc dělají svému nositeli společnost na cestě za tím, co miluje; se Mark Makers objevují právě s doplňky z nové kolekce Montblanc UltraBlack.

Irský filmový a divadelní herec Cillian Murphy, který hrál v trilogii Temný rytíř, nebo ve filmech Inception a Dunkirk, a v současné době je k vidění v kritiky oceňovaném televizním seriálu Gangy z Birminghamu, se vždy snaží posouvat své umění dál a svým výkonem inspirovat ostatní. Jihokorejka Peggy Gou vždy následuje svoje vášně na své jedinečné cestě být úspěšnou DJkou, zakladatelkou nahrávací společnosti a podnikatelkou v oblasti módy.

Cillian a Peggy jsou našimi novými Mark Makers, tedy inspirujícími osobnostmi, které ztělesňují étos značky Montblanc. Jsou živým důkazem toho, že pokud děláte to, co vás inspiruje s odvahou a kreativitou, bude váš život plnohodnotnější. Oba, každý originálním a sobě vlastním způsobem, zanechávají odkaz prostřednictvím umění a kreativity, vždy poháněni vášní a vyšším posláním,“ říká Vincent Montalescot, výkonný viceprezident pro marketing Montblanc.

Kolekce kožených doplňků Montblanc UltraBlack

Mobilita, výkon a elegance jsou charakteristickými znaky kožených doplňků Montblanc UltraBlack obsahující batoh a dvě psaníčka typu Clutch a Mini Folio. Doplňky mají nezaměnitelnou identitu značky Montblanc díky originálnímu vzoru M, inspirovaného geometrií a typografií grafik z archivu Montblanc, který podtrhuje bohaté dědictví domu. Odvážnější než kdy dříve, celoplošný dekor písmene M je embosovaný do kůže.

Nová interpretace ikonického emblému Montblanc posouvá kultovní hvězdu od prvku dekorativního k funkčnímu. Designová spona z eloxovaného hliníku umožňující snadné otevírání a zapínání je výrazným, vysoce technickým, taktilním a hravým detailem. Vždy v pohybu se sofistikovanými a funkčními koženými společníky: batoh je vybaven vnějšími a vnitřními kapsami včetně polstrované kapsy na notebook; Clutch i Mini Folio lze díky odnímatelnému ramennímu popruhu nosit v ruce nebo přes tělo.

Psací pera Montblanc StarWalker UltraBlack

Hnáni neutuchající vášní pro objevování vesmíru, pouze hrstka dobrodruhů zanechala v historii lidstva svou stopu procházkou mezi hvězdami. Zatímco vesmírná mise je vrcholným dobrodružstvím, pera StarWalker byla vytvořena k tomu, aby inspirovala každého, kdo chce zanechat vlastní stopu a napsat svůj příběh, ať už je jeho mise jakákoli. Pero Montblanc StarWalker UltraBlack je vyrobeno z ušlechtilé černé pryskyřice v matném dekoru s kontrastními černými kovovými doplňky pokovenými rutheniem. Nástroj podněcující představivost, tvorbu a kreativitu, pero je ozdobeno emblémem Montblanc, který se vznáší v průhledné pryskyřici na šedém podkladu. Řada StarWalker obsahuje edici Precious Resin v celočerné barvě s kontrastními kovovými doplňky, a edici Doué s tělem z černé pryskyřice doplněnou o kovové víčko nebo úchop. Každá edice je k dispozici jako plnicí pero, Ballpoint a mikrofix Fineliner.

Hodinky Montblanc 1858 Geosphere UltraBlack 

Hodinky Montblanc 1858 Geosphere UltraBlack navazují na více než 160letou historii hodinářské manufaktury Minerva a propojují minulost se současností prostřednictvím designu, stylu a inovace. Model hodinek je ikonou kolekce Montblanc 1858 se dvěma otočnými klenutými glóby zemských polokoulí, které se otočí kolem své osy za 24 hodin a indikací světového času, poskytující instinktivní způsob čtení různých časových pásem.

Montblanc 1858 Geosphere UltraBlack oslavují černou barvu kontrastními šedými a bílými prvky. Hodinky jsou dodávány ve výrazném, černě potaženém ocelovém pouzdře se speciální saténovou povrchovou úpravou, které je dosaženo za pomoci ručního mytí a kartáčování. Tato technika dodává každému kusu vlastní originální patinu. Pro co nejlepší čitelnost i ve tmě jsou katedrálové ručičky, indexy, ukazatele kompasu a glóby hemisfér ručně potaženy bílou vrstvou Super-LumiNova®*.

Na počest horolezecké výzvě Koruna planety (tzv. Seven Summits) je na glóbech hodinek červenými tečkami vyznačeno umístění sedmi vrcholů a hory Mont Blanc. Na zadní straně pouzdra je uprostřed umístěna rytina hory Mont Blanc, dva zkřížené cepíny a kompas obklopený všemi sedmi vrcholy: Mount-Everest, Aconcagua, Denali, Kilimandžáro, Elbrus, Vinson a Puncak Jaya. Estetika hodinek a jednotlivé detaily evokují ducha horského objevování a ikonický vrchol, který inspiroval zakladatele domu Montblanc.

Chytré hodinky Montblanc Summit Lite x Montblanc UltraBlack

Chytré hodinky pro uživatele, kteří hledají ten správný doplněk odpovídající jejich zdravému a aktivnímu životnímu stylu, Summit Lite jsou dokonalým pomocníkem pro kontrolu kondice, výkonu a duševní pohody. Kromě dynamického designu se hodinky přizpůsobují aktivitám nositele a nabízejí řadu funkcí, které mu pomáhají sledovat dění a udržovat na zápěstí přehled o svých zdravotních cílech a kondici. Celočerné, 43mm velké lehké pouzdro chytrých hodinek je vyrobeno z recyklovaného hliníku, což mu dodává aktivní a vysoce výkonný vzhled, zatímco poutavý tvar odkazuje k moderní eleganci. Originální vzor M je embosovaný na černém koženém řemínku a hodinky mají speciální černý ciferník UltraBlack.

Sluchátka přes uši Montblanc MB 01 UltraBlack

Bezdrátová sluchátka přes uši Montblanc MB 01 poskytují nejen výkon a spolehlivost, ale také osobitý design. Dostatečně velká sluchátka pohodlně zakrývají uši a vnější strana náušníků, potažená silikonem, nese embosovaný vzor „M“ Montblanc M_Gram 4810. Elegantní povrchová úprava z kovu a kůže dodává sluchátkům nezaměnitelný styl značky Montblanc.

Montblanc Augmented Paper x Montblanc UltraBlack

Psaní rukou na papír podporuje kreativitu a poskytuje čas na přemýšlení. Pokud je ale na úpravy a sdílení práce s ostatními málo času, Montblanc Augmented Paper umožňuje přenášet ručně psané poznámky do mobilního zařízení a převést je do digitálního textu.

Díky integraci tradičně psaného textu do digitálního prostředí lze psané poznámky a náčrty bezproblémově přenášet z papíru do zařízení pouhým stisknutím tlačítka. Zařízení Augmented Paper a poznámkový blok jsou uloženy v černém koženém obalu s embosovaným vzorem „M“ Montblanc M_Gram 4810. Zanechte svůj odkaz na papíře a inspirujte ostatní sdílením svých nápadů.

Kolekce Montblanc UltraBlack v prodeji v butiku Montblanc, Pařížská 98/17, Praha 1 a na webu.

MONTBLANC

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Firemní články

Speciální edice Montblanc Muses věnovaná Elizabeth Taylor
Montblanc představilo svou stylovou UltraBlack kolekci
Nová kolekce Montblanc UltraBlack: Styl jako módní vyjádření
Kolekce psacích per Writers Edition Sir Arthur Conan Doyle od MontBlanc
Kožené doplňky značky MontBlanc z kolekcelu M_GRAM 4810 na filmovém festivalu
Osvěžení stylu v kolekci Montblanc M_Gram 4810
Umění žít v nové kapsulové kolekci Montblanc x Maison Kitsuné
Kolem světa za 80 dní s kolekcí per Montblanc Meisterstück
Značka Montblanc představuje moderní pojetí kolekce klasických doplňků
Hodinky Montblanc 1858 Geosphere inspirované pouští
Nové dobrodružství na obzoru - Montblanc Explorer Ultra Blue
Limitovaná edice hodinek Montblanc 1858: Chronograf zvaný Origins
Kniha Montblanc: Inspire Writing oslavuje krásu ručního psaní
Najděte svoji rovnováhu s hodinkami Montblanc Summit Lite
Nová kolekce kožených doplňků Montblanc M_Gram 4810
MONTBLANC přináší poctu králi rokenrolu v podobě psacích per
Zrychlit a ušetřit čas s kufry Montblanc x Pirelli
Hieroglyfy v novém světle Kolekce per Montblanc Heritage Egyptomania
LIMITOVANÁ EDICE HODINEK MONTBLANC GEOSPHERE 1858 VE SPOLUPRÁCI S HOROLEZCEM REINHOLDEM MESSNEREM
Kolekce Signs and Symbols: Pera Montblanc jako vzácné talismany inspirované mýty a legendami Východu
Kolekce psacích per Montblanc věnovaná spisovateli Victoru Hugovi
Montblanc představuje novou globální kampaň a mění definici úspěchu
Nová kolekce per Montblanc Le Petit Prince & The Planet: Příběh o lásce, péči a starostlivosti
Nová kolekce kožených doplňků Montblanc Meisterstück Soft Grain Leather
Zachyťte ducha objevování hor v nových modelech hodinek Montblanc 1858
Kvalitní poslech s novými bezdrátovými sluchátky Montblanc
Montblanc uvedl na slavnostním večeru v New Yorku svoje vůbec první sluchátka a novou edici chytrých hodinek
Snadnější cestování s novým zavazadlem Montblanc
Nová kolekce luxusních brýlí MontBlanc
Edice psacích per Montblanc Great Characters Walt Disney Tribut tvůrčí genialitě legendy filmového světa
Propojení umění s krásou ručně psaného sebevyjádření – to je MontBlanc
Montblanc pokračuje v závazku s bojem proti AIDS a HIV
Dámské hodinky Montblanc Star Legacy Moonphase & Date
Nová cestovní kolekce Montblanc - Cestování za inspirací a propojení se světem
Limitovaná kolekce kufrů MONTBLANC x PIRELLI vnáší do cestování svobodu pohybu
Nová kolekce doplňků Montblanc vzdává hold osmdesátým létům
Montblanc přichází s novou kolekcí psacích per StarWalker a vyzývá k opětovnému spojení s naší planetou
Montblanc StarWalker Event - HoustonMontblanc představil v Houstonu novou kolekci psacích per StarWalker
Montblanc 1858 a síla opětovného spojení s přírodou
Montblanc otevřel svůj první vlajkový butik v Praze
Nová kolekce ikonických per Montblanc je inspirována knihou Malý princ
Chytré hodinky Montblanc Summit – když se luxus snoubí se špičkovou technologií
Nová limitovaná edice Montblanc Great Characters Miles Davis potěší na Valentýna každého muže
Tipy na hodnotné dárky, jež obdarované určitě potěší
MONTBLANC OSLAVUJE 110 LET ZALOŽENÍ ZNAČKY MIMOŘÁDNOU KOLEKCÍ ROUGE & NOIR
NOVÝ BUTIK MONTBLANC OTEVŘEN V PAŘÍŽSKÉ ULICI
NENECHTE SI UJÍT DVĚ NOVINKY OD MONTBLANC
PIŠTE S NOBLESOU PERY INSPIROVANÝMI LUCIANEM PAVAROTTIM
MONTBLANC HERITAGE – HODINKY INSPIROVANÉ OBJEVNÝMI CESTAMI
Official Press ReleaseNOVÁ EDICE ZE SÉRIE MONTBLANC GREAT CHARACTERS OSLAVUJE JOHNA F. KENNEDYHO
MONTBLANC VYTVOŘILO NEJDRAŽŠÍ PERO NA SVĚTĚ
LEGENDÁRNÍ VÝROBCE KLAVÍRŮ HENRY E. STEINWAY SE INSPIROVAL LIMITOVANOU EDICI PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC
MONTBLANC VYTVOŘIL LIMITOVANOU KOLEKCI INSPIROVANOU LEGENDÁRNÍM VÝROBCEM KLAVÍRŮ HENRYM E. STEINWAYEM
LEGENDÁRNÍ MONTBLANC MEISTERSÜCK LETOS SLAVÍ DEVADESÁTINY
HERCI & HONDINKY MONTBLANC
LIMITOVANÁ EDICE PSACÍCH POTŘEB MONTBLANC OSLAVUJE RENESANČNÍHO GÉNIA LEONARDA DA VINCIHO

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže