NOVÉ SMARTPHONY MICROSOFT LUMIA PŘINÁŠÍ ŠPIČKOVÉ FOTOGRAFICKÉ SCHOPNOSTI ZA DOSTUPNĚJŠÍ CENY

Redakce LUXUS.cz
23. Říjen 2014

Nové smartphony Luia 830,730, a 735 se chlubí nejlepší technologií a softwarem pro fotografování v tenké barevné konstrukci.  Telefony mají ten nejnovější operační systém Windows Phone 8,1, které přináší špičkové fotografické schopnosti za dostupnější ceny. Nově byla i aktualizována Lumia Denim která přináší extra funkce a vylepšení pro současné smartphony Lumia.

 

Lumia 830 je vlajkovou lodí s tenkým designem, která lidem přináší více prvotřídní inovace jako třeba optickou stabilizaci a technologii PureView.

Lumia 730 a 735 mají přední širokoúhlý fotoaparát, jsou stylově tenké a kompaktní. Telefony byly stavěny pro Skype hovory a tvorbu selfies.

Nové stávající smartphony Lumia jsou vylepšeny i díky update Lumia Denim, který kombinuje nové funkce z nejnovějšího Windows Phone 8,1Update 1 s exkluzivními vylepšeními, mezi něž patří aplikace Lumia Camera, která přináší urychlení při pořizování vysoce kvalitních fotografií.

Nové příslušenství jako doplňky smartphonů Lumia

Druhá generace nabíječky Wireless Charging Plate DT-903 představuje nejpohodlnější způsob, jak nabíjet. Nabízí inteligentní indikaci nabíjení a zvýraznění notifikací prostřednictvím jemné záře.

Microsoft Screen-Sharing pro telefony Lumia HD-10 umožňuje lidem snadno přenést jakýkoliv obsah z jejich smartphonů bez omezení na obrazovku s HDMI připojením. Je o praktické pro prožití vzpomínek s přáteli a rodinou , nebo sdílení prezentací v práci.

Lumia Denim

Lumia Denim kombinuje nejnovější Windows Phone 8,1 update s exkluzivními zážitky pro smartphony Lumia. Dále pak upevňuje vedení Microsoftu v oblasti fotografování s představením unikátních inovací Lumia Camera, které urychlují práci fotoaparátu jehož obsluha je více intuitivní. Lumia Camera je součástí Lumia a pro Lumia 930, Lumia Icon a Lumia 1520 nabízí:

 

  • Rychlost - super rychlý start fotoaparátu a rychlé pořízení snímku. Spousty fotek můžete pořídit s pouhými milisekundami mezi záběry.
  • Má vysoké rozlišení s funkcí Moment Capture, stačí jen podržet trochu déle tlačítko fotoaparátu, aplikace automaticky spustí nahrávání videa v rozlišení 4K s 24 snímky za sekundu. Každý záběr videa je v kvalitě 8,3 Mpx, což umožňuje jejich výběr a uložení jak samostatných snímků.
  • Intuitivně získáte nejlepší záběr v každou chvíli s funkcí Rich Capture, která zjednodušuje fotografování HDR s blskem. S funkcí Rich Capture se lidé mohou vyhnout potížím při nastavení fotoaparátu, mohou nejprve fotit a později editovat a vybírat perfektní záběry.
  • Kvalita nejlepších fotografií zachycená za nízkého osvětlení s nejnovější generací obrazového algoritmu.
  • Lumia Camera bude zpočátku uvolněna jako update s Lumia Denim pro Lumia 930, Lumia Icon a Lumia 1520 a jako OTA update pro Lumia 830 ve 4. čtvrtletí 2014.

www.microsoft.cz