Novinky od Benefit Cosmetics, kterými zkrášlíte svou pleť k dokonalosti

25. Duben 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 25338

Opět nám začínají jarní měsíce, kdy čím dál častěji začneme chodit ven a navštěvovat okolní zábavy. A právě z toho důvodu o sebe začínáme dbát rozhodně mnohem více. A nyní tím nemyslím pouze postavově, ale především i po stránce vzhledové, a to hlavně v našem obličeji. Jak ale co nejdokonaleji zakrýt všechny obličejové nedokonalosti a zkrášlit naše oči? Se vším nám pomůže nová kosmetika značky Benefit Cosmetics! Představíme si hned několik novinek, které neoslní jen vás, ale i celé okolí, až vás uvidí.

První novinkou je korektor Boi-ing Bright on. Jedná se o rozjasňující a barvu vyrovnávající tekutý korektor. Vzhledem ke svým hydratačním a pečujícím schopnostem je velice vhodný pro oční okolí. Zakryje kruhy pod očima, rozjasní a vyživí pleť. Malou novinkou je také rozšíření odstínů oblíbeného krycího tekutého korektoru Boi-ing Cakeless od Benefit Cosmetics.

S tímto jedinečným korektorem udržíte přirozený efekt až 24 hodin. Zároveň, a to především v létě, oceníte jeho voděodolnost. Schovejte všechny své nedokonalosti pod přirozenou pokrývku!

Možná jste fanouškem extrémních sportů, ale nedají se za extrémní sport považovat i oční make-up a především linky? Musíte mít totiž správné nástroje, podporu, odhodlání a vyžaduje to spoustu tréninku. Dech vám jistě vyrazí nová extrémně precizní tekutá linka na oči Extreme Precision Liner. Má štětečkový aplikátor, díky kterému je možné vytvořit linku tenkou, silnou nebo grafickou. Linka nevysychá, je voděodolná, dlouhodržící a dostupná v černé a hnědé variantě.

Díky velmi preciznímu aplikátoru s nimi zvládnete vytvořit doslova mistrovská díla přímo na vašich očích. Vyzkoušejte je i vy!

Galerie