Nový Mercedes EQS se může pyšnit dlouhou výdrží baterie a luxusem

Zdroj: www.mercedes-benz.cz
29. Duben 2021
Čtenost článku je: 17462 [?]

Milujete luxus? Určitě můžeme všichni uznat, že auta jsou právě jednou z věcí, která by mnohdy mohla dělat luxusu synonymum. Spousta lidí ukazuje svým autem jejich postavení ve společnosti, vkus a také především to, jak si potrpí na luxusu. V posledním čase začínají svět dobývat ekologické elektromobily, které má stále více a více lidí. Problémem však u nich občas může nastat fakt, že nemají dost dlouhou výdrž baterie. To je však díky Mercedesu již minulostí!

Německá automobilka Mercedes, která se může pyšnit spoustou luxusních automobilů, s nimiž jezdí přední businessmani, tento rok představila nového dravce se jménem Mercedes EQS, který úplně posune pojem „luxusní elektromobil“ na novou úroveň. Můžete se těšit na speciální funkce, luxusní design a především velkou výdrž baterie!

Mercedes EQS bude v prodeji ve dvou verzích, a to s pohonem zadních kol anebo všech čtyř kol. Obě varianty přináší neuvěřitelný výkon 245 kW a 385 kW (všechna kola). Rozhodně nesmíme zapomenout zmínit fakt, že Mercedes EQS se stává nejaerodynamičtějším vozem na světě, a tak si jízdu v něm rozhodně patřičně užijete.

Nemusíte se obávat ani toho, že byste nedojeli tam, kam potřebujete. Mercedes totiž přichází s baterií o kapacitě až 107,8 kWh, což znamená dojezd až neuvěřitelných 770 km na jedno nabití. Velikou předností je dále i rychlost nabíjení, kdy se z 10 % na 80 % baterie dostaneme za pouhých 31 minut. Stačí tak tedy zastavit na kávu, a než si ji pohodlně vypijete, váš dravec již bude připraven na další brázdění silnic.

Mercedes EQS přichází s luxusními sedačkami, které nabídnou nejen skvělé ergonomické provedení, ale zároveň budou schopny dopřát vám masáž, po které po náročném dni určitě prahnete. Díky funkci ENERGIZING AIR CONTROL PLUS vás Mercedes zbaví nepříjemného zápachu a částic z venku. A vy si tak budete moci užívat ničím nerušenou a pohodlnou jízdu.

Zdroj: www.mercedes-benz.cz

Zdroj: www.mercedes-benz.cz

Jako v mobilním telefonu

Určitě všichni vlastníte mobilní telefon a víte, jak funguje připlácení dodatkových služeb. Přesně s obdobnou funkcionalitou přijde i Mercedes, který bude nabízet možnost vyzkoušet si a následně i zakoupit další služby k autu. Těmi mohou být například různé hry, lepší světlomety či jízdní asistent.

Hlasovou asistentku Mercedesu ocení snad každý. Je schopna komunikovat až ve 27 jazycích a je schopna odpovědět vám nejen na otázky o počasí, ale třeba také zapnout masáž či otevřít dveře.

Zdroj: www.mercedes-benz.cz

Zdroj: www.mercedes-benz.cz

MERCEDES-BENZ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
Zdroj: www.mercedes-benz.cz
Zdroj: www.mercedes-benz.cz

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže