O CESTĚ K VYSNĚNÉ POSTAVĚ S DENISOU FIŠEROVOU

Redakce
31. Květen 2021

Toužíte zeštíhlit problematické partie, vytvarovat postavu a snížit celulitidu? Pak vás rádi přivítáme na RP CLINIC a předáme vás do rukou sportovní a rekondiční masérky DENISY FIŠEROVÉ. Tato specialistka na tělové terapie, ruční a přístrojové lymfodrenážní ošetření a masáže vám skvěle poradí a pomůže realizovat sen o krásné a zdravé postavě. V oblasti péče o tělo a zdraví se Denisa neustále vzdělává a hledá nové cesty, aby byla svým klientkám co nejvíce prospěšná. Jak konkrétně? To už napoví následující řádky.

Otázka
Deniso, jaký je rozdíl v účinku mezi manuální a přístrojovou lymfatickou masáží (nebo-li drenáží)?
Odpověď
Rozdíl je především v tom, že ruční lymfatickou drenáž provádí terapeut jemným tlakem na úrovni kůže a podkoží, může se tak lépe věnovat problematickým oblastem těla. Zároveň je tato procedura velice příjemná a pro klientky relaxační. Při přístrojové drenáži jsou ruce nahrazeny několikakomorovými návleky. Kvalitní přístroje celkem dobře nahrazují ruční lymfodrenáž, podmínkou je vždy uvolnění lymfatických uzlin u klientky.

Otázka
Jaké tělové terapie a druhy masáží volíte?
Odpověď
Záleží, jakého výsledku chce klientka dosáhnout. Všechny přístroje, které používám, podporují správné fungování lymfatického systému a tím detoxikaci organismu. Pokud se zaměříme na redukci celulitidy a formování postavy, velice doporučuji přístroj Endospheres. Účinně totiž vyhlazuje pokožku a navrací jí pevnost díky kompresivnímu mikrovibračnímu systému přístroje. Zároveň pomáhá i v řešení nerovností pokožky po liposukci. V boji s celulitidou je velice úspěšný také přístroj Vacupress, u našich klientek velice oblíbený. Ráda terapie kombinuji s ruční, či přístrojovou lymfatickou drenáží, nebo s tělovými zábaly. Jde o to, abychom u klientek RP CLINIC dosáhly co nejlepších výsledků.
Otázka
Jak dlouho terapie trvá?
Odpověď
Terapie běžně trvá 60 – 120 minut, na naší klinice v centru Prahy nabízíme ale i 30 minutové Vacupress terapie, při kterých se zaměřuji pouze na jednu oblast těla.

Otázka
Jaké terapie jsou u klientek i klientů nejžádanější?
Odpověď
Velké oblibě se těší zejména terapie zaměřené na redukci celulitidy, zeštíhlení a zpevnění pokožky.
Otázka
Jak pečovat o své tělo? Jak často je vhodné absolvovat terapie/masáže? Deniso, co doporučujete?
Odpověď
U všech terapií doporučuji absolvovat sérii alespoň 10 procedur v intenzitě 2 terapie týdně a následně udržovací kúru: 1 terapii za 3 až 4 týdny. Zároveň je vhodné postarat se o pokožku i vhodnými kosmetickými produkty. Samozřejmostí je důsledný pitný režim.

Otázka
Máte odzkoušené přípravky, které násobí účinek masáží?
Odpověď
Ano, určitě mohu doporučit produkty na péči o tělo od firmy Body Strategist. Například Body Oil zajistí pružnou a pevnou pokožku. Dále je oblíbený Thermo cream, tuky spalující a zeštíhlující krém, který účinně působí na tukovou celulitidu.
Otázka
Co byste doporučila klientkám/klientům jako dlouhodobou péči o zdraví?
Odpověď
Při všech procedurách, které provádím, je velice důležitý pitný režim. Žádoucí je podpořit úsilí o zdraví a pěknou postavu vhodnou pohybovou aktivitou. Velmi podstatné je také upravit stravu. Právě s tím v RP CLINIC ochotně pomůže Lada Nosková, profesionální výživová poradkyně, autorka knihy Štěstí na talíři. Má bohaté zkušenosti s lidmi, kteří se snaží zlepšit své stravovací návyky, zhubnout přebytečná kila a pečovat o zdraví. Svým klientům doporučí správný energeticky příjem, skladbu jednotlivých jídel s ohledem na jejich chuťové preference.

Dámy a pánové, na adrese Na Poříčí 1076/5, Praha 1 vás rádi uvítáme a hlavně vám pomůžeme dosáhnout vytoužených výsledků.

Otázka
Co pro Vás znamená luxus?
Odpověď
Význam slova „luxus“ je přepych. Pro každého může toto slovo představovat něco jiného, pro někoho je to drahá kabelka, pro někoho vynikající jídlo, ale pro někoho to může být zdraví, nebo čas strávený s rodinou. Pro mě je luxus volný čas strávený v přírodě, protože toho se mi v poslední době nedostává, a určitě dále nějaká skvělá dovolená u moře.
Děkujeme za rozhovor

RP CLINIC