O luxusním hotelu Prezident s ředitelkou hotelu paní Gabrielou Havlínovou

Rozhovor sepsal Ondřej Petera
10. Únor 2020

Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident Karlovy Vary je jedinečným čtyřhvězdičkovým hotelem, který rád přivítá české i zahraniční turisty, kteří se chtějí jen tak ubytovat či kteří chtějí navštívit jejich wellness procedury, vhodné pro děti i dospělé. V rozhovoru s paní Havlínovou si hotel ještě více přiblížíme a upřesníme si, co vše nám nabízí.

Otázka
Jak dlouho se hoteliérství věnujete? A proč jste se pro něj rozhodla?
Odpověď
Pracovat v hotelnictví jsem začala hned po skončení studia a na začátku to bylo celé spíš náhoda. Dnes už je to mnoho let, ale nikdy jsem nelitovala, že jsem se vydala tímto směrem. Ráda pracuji s lidmi, velmi mi záleží na péči o klienty a těší mě, pokud se hosté u nás v hotelu cítí dobře a odjíždí odpočatí s pocitem příjemně prožitého pobytu.

Otázka
Můžete nám v krátkosti představit váš hotel?
Odpověď
Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident je moderní, designový, rodinný hotel kategorie ****Superior. Najdete nás v Karlových Varech, v centru lázeňské zóny, pár kroků od Vřídla v ulici Moravská za kostelem Máří Magdalena. Zvenku působí hotel nenápadně, ale o to víc svým moderním interiérem a vybavením zaujme uvnitř.
Komfortní pokoje elegantního moderního designu zajišťují svým vybavením hostům naprosté pohodlí.
Skvělé bufetové snídaně, obědy a večeře jsou servírovány v prostorné hotelové restauraci s překrásnými skleněnými lustry českých mistrů.
Chloubou hotelu je krásný hotelový Wellness Resort s plaveckým bazénem, zdobený přírodním zlatým onyxem, a saunový svět, který uchvátí každého návštěvníka. Milovníkům saun je k dispozici mírná biosauna, tepidarium se solnou inhalací, parní kabina a nejteplejší finská saunu. A pokud klienti touží po naprostém soukromí, mohou navštívit privátní saunu suity – orientální Zlatý Rasoul, při kterém poznají účinky léčivého bahna z různých zemí světa, nebo turecký Hammam a ruskou saunu s originálním dřevem sibiřské borovice Kelo.
Zcela unikátním je také privátní floatingový bazén – teplý bazén se salinitou vody Mrtvého moře.
V nejvyšším poschodí hotelu s nádhernými výhledy na historické město sídlí Medical Spa Resort, kde naši klienti zažívají nejmodernější metody lázeňské léčby pod vedením odborníků z oblasti balneologie a rehabilitace MUDr. Milady Sárové a MUDr. Ireny Cípové.
Otázka
Jaké lázeňské procedury nabízíte Vašim klientům?
Odpověď
Pod jednou střechou je naším hostům k dispozici více než sto léčebných, wellness a beauty procedur. Naši klienti mají na výběr z bohaté nabídky masáží, koupelí, fyziatrických a rehabilitačních procedur. Využíváme nejmodernější diagnostické metody stavu imunitního systému a hladiny antioxidantů, měření hladiny kyslíku v krvi či obsáhlé krevní testy, abychom přesně určili stav a potřeby každého pacienta.
Pro blahodárné účinky léčby se sem opakovaně vracejí klienti se zažívacími i metabolickými potížemi a nemocemi pohybového aparátu. Další specializací je diagnostika a chronobiologická individuální léčba stresu a psychosomatických onemocnění. Zkrášlení dosáhnete pomocí specializovaných ošetření profesionální přírodní kosmetikou DR.BABOR v programu jak pro ženy, tak samozřejmě také pro muže.
Zcela unikátní a velmi oblíbenou procedurou je privátní floatingový bazén – teplý bazén se salinitou vody Mrtvého moře, který poskytne tělu, duši a mysli beztížný stav klidu a harmonie. Pří této proceduře dochází k dokonalému uvolnění, hluboké relaxaci a regeneraci organismu.

Otázka
Nabízí Váš hotel i nějaké procedury, které jsou vhodné pro děti?
Odpověď
Ano, léčit se u nás mohou děti od 6 let v doprovodu dospělé osoby. Každý malý pacient projde nejprve vstupní prohlídkou u našeho pediatra, který poté rozhodne, které procedury by byly pro dětského pacienta nejvhodnější. Děti se u nás mohou těšit například na masáže, koupele, inhalace a jiné.
Otázka
Proč bychom si měli vybrat právě Vás?
Odpověď
Důvodů proč si vybrat pro svůj pobyt v Karlových Varech právě Luxury Spa & Medical Wellness Hotel Prezident je hned několik. V první řadě Vás zaujme moderní svěží interier, luxusně zařízené prostorné pokoje a překrásný Wellness resort. Od jara do podzimu jsou velmi oblíbené naše terasy smyslů na střeše hotelového bazénu, které jsou ideálním odpočinkem v teplých a slunečných dnech. Toto místo nadchne na první pohled.
Dále musím zmínit špičkovou gastronomii s pestrou nabídkou české i mezinárodní kuchyně, čerstvých ryb, mořských plodů, rozmanitých salátů a zdravých a přitom skvělých dezertů.
Rodinná atmosféra, vstřícný personál a individuální přístup ke každému z našich hostů jsou dalšími atributy našeho hotelu.
A v neposlední řadě tým skvělých odborníků z řad lékařů a fyzioterapeutů s bohatou zkušeností a nejvyšší odborností tvoří jedinečný tým a garantují, že právě v Prezidentu dostanete tu nejlepší péči.

Otázka
Inspirujete se i jinými hotely? A případně jakými?
Odpověď
Určitě, ale inspirace je přeci všude kolem nás. Jako každé odvětví i tento business se neustále vyvíjí a není to jen o vybavení pokojů a nabídce procedur, ale také o nových technologiích, komunikačních prostředcích a nástrojích.
Otázka
Co je posláním Vašeho hotelu?
Odpověď
Posláním našeho hotelu je pečovat o hosty s láskou, dopřát jim maximální soukromí, pohodlí, léčbu a odpočinek. Odměnou je nám pak spokojený klient, který se k nám rád vrací.

Otázka
Poskytujete také nějaké nadstandardní hotelové služby?
Odpověď
Ano, od těch běžných, jakými jsou například romantická výzdoba pokoje, zajištění transferu do hotelu, služby průvodce, konzultace s výživovým poradcem a zapůjčení sportovního vybavení, až po ty zcela individuální požadavky.
Klientům s potravinovou intolerancí – ať už se jedná o alergii na lepek, laktózu, vegetariány, vegany – připraví náš tým menu „ušité na míru“. Výjimkou v naší nabídce nejsou ani raw pokrmy a dezerty. Respektujeme specifika klientů odlišných etnik a kultur. Velmi nám záleží na tom, abychom uspokojili přání a požadavky našich hostů.
Otázka
Jak trávíte volný čas?
Odpověď
Svůj volný čas trávím hlavně se svou rodinou a dětmi. A velmi ráda dělám kreativní věci, při kterých si mohu „vyčistit hlavu“.

Otázka
Co je pro Vás luxus?
Odpověď
Luxus je pro mě něco, co není zcela všední, je to příjemná přidaná hodnota. A určitě by měl mít každý možnost si ho alespoň čas od času v jakékoliv formě dopřát.
Děkujeme za rozhovor

Hotel Prezident

Galerie

  • 0

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Hotel Prezident

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže