O přelomových kartáčcích Ivmax s Tamarou Radunovic

Redakce
06. Duben 2021

Měli jste už někdy problém s tím, když jste se balili na dovolenou, a uvědomili si, že si s sebou kromě kartáčku na zuby musíte přibalit i několik dalších věcí jako zubní pastu či sáček, a to jen kvůli jednomu vyčištění zubů? Tomu je nyní díky společnosti Ivmax konec! Ivmax vyvinul speciální kartáčky, které jsou vhodné především na cesty, protože díky nim už nebudete muset vozit nic jiného! Více o těchto kartáčcích v dnešním rozhovoru s Tamarou Radunovic.

Otázka
Tamaro, můžete nám, prosím, v rychlosti kartáčky Ivmax představit?
Odpověď
Kartáče ivmax jsou více než jen zubní kartáček. Ivmax je mechanický zubní kartáček, který obsahuje zubní pastu, což usnadňuje přenášení a používání. Ivmax je zkrátka vše v jednom.

Otázka
Jak Vás napadlo přijít s takovým kartáčkem?
Odpověď
Moji přátelé z dětství si nechali patentovat tento produkt, který vyrobili ve spolupráci s institutem gIDE v Americe. Myšlenka se zrodila během jednoho z mnoha výletů, na nichž Marko a Ivo – zakladatelé, dospěli k závěru, že už nechtějí nosit plastové tašky, ve kterých bude mokrý kartáček, zubní pasta a nabíječka. Při hledání ideálního cestovního a rodinného kartáčku dospěli k závěru, že produkt jako Ivmax neexistuje, a tak si ho musíme vyrobit. Myšlenka se zrodila, což samozřejmě vedlo k tvorbě kartáčku. Jako jejich dlouholetá kamarádka ze školy jsem během jednoho z našich rozhovorů podél pobřeží Jaderského moře přišla s nápadem představit kartáček Ivmax na českém a slovenském trhu. Žiji v Praze více než 15 let a myslím si, že kartáč Ivmax je inovací, kterou tento trh potřebuje.
Otázka
Jak dlouho trvala výroba prvního funkčního kartáčku?
Odpověď
Výroba a příprava produktu trvala poměrně dlouho, až 2,5 roku.

Otázka
V čem se kartáček především liší od těch klasických?


Odpověď
Kartáč Ivmax je revoluční produkt především proto, že se nejedná jen o kartáček, ale i o pastu v jednom. Výhodou Ivmax je, že kartáček dýchá a zubní pasta nezasychá.
Otázka
Je kartáček vhodný i pro citlivé zuby? Je možné si vybírat z různých druhů?

Odpověď
Kartáče byly vyrobeny ve spolupráci s Dr. Sasa Jovanovic z gIDE Institute v Los Angeles a přišlo se se dvěma typy – měkký a ultra měkký. Ivmax hlavice kartáčku se mění na doporučení zubaře každé 3 měsíce.

Otázka
Potřebujeme pro doplnění kartáčku speciální pastu?
Odpověď
Ano, zubní pasta je v kazetě, která se mění, zásobník pasty vydrží 15 dní. V balení s kartáčkem jsou celkem dvě patrony.
Otázka
Komu doporučujete kartáček využívat?
Odpověď
Všem, je vhodný jak pro děti, sportovce, cestovatele, tak i všechny, kteří pečují o svou zubní hygienu a chtějí kartáček mít vždy s sebou. A doufám, že brzy uvidime náš kartáček letět do vesmíru, to je náš velký sen :)
Naše rodina je na Ivmax kartacku doslova závislá a musím si přiznat, že bez Ivmaxu už nikam nejedeme. Navíc přichází i s ještě jednou výhodou, kterou pochopí každá matka nebo manželka. A to, že nedělá žádné skvrny od zubní pasty na umyvadle :)

Otázka
Četl jsem, že kartáček zapadá do trendů firmy Apple. Můžete nám to přiblížit?
Odpověď
Ivmax je ultramoderní kartáček a má moderní balení s QR kódem. A právě díky jeho modernosti si myslíme, že přesně zapadá do trendů firmy Apple :)

Otázka
Co pro Vás znamená luxus?

Odpověď
Luxus pro mě znamená kvalitu, jedinečnost, kompaktnost a jednoduchost.

Děkujeme za rozhovor

Ivmax

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže