O životě a kariéře Simony Krainové

Rozhovor napsala redakce
02. Prosinec 2016
Otázka
Můžete nám říct, jak probíhá Vás běžný pracovní den?
Odpověď

Je to velmi různé, protože většina mých pracovních dnů se liší. Někdy od rána fotím, do toho stihnu udělat nějaké rozhovory. Občas pracuji jen večer, když se musím zúčastnit nějaké akce, kam mě vždy doprovází můj manžel. Nejdřív ale vypravím kluky do školky a pak vyrážím za prací, ať je to focení, nebo různé schůzky s klienty, a teď především schůzky kvůli mé Nadaci Antonika. Práci se snažím plánovat tak, abych potom kluky vždy ze školky zase mohla vyzvednout.

Otázka
Vzhledem k tomu, že jste modelka, moderátorka, herečka, podnikatelka, manželka, maminka, účastnice charitativních akcí, kterou profesi máte nejraději a proč?
Odpověď

Samozřejmě že mě teď nejvíce naplňuje být maminkou a manželkou, je to teď moje hlavní životní role, která je pro mě nejdůležitější. Kluci rostou jako z vody a já se snažím užívat každý okamžik s nimi. Bez své práce bych se ale zbláznila, nemohla bych být jen v domácnosti a starat se o ně, nebyla bych šťastná a spokojená sama se sebou. Je důležité udržovat si balanc mezi prací a rodinou, nic se nemá přehánět, občas je dobré si také udělat čas sama na sebe, aby měli kluci dobře naladěnou a stále usměvavou maminku.

Otázka
Ve které profesi se cítíte nejlépe a proč?
Odpověď

Je jasné, že v roli maminky a manželky, ale to je přirozené. Velmi mě teď také naplňuje práce pro mou Nadaci Antonika, jsem ráda, že můžu dělat něco, co má smysl a můžu pomoct těm, kteří jsou sami a opuštění, naším cílem je přinášet seniorům radost do života, zlepšit jim podmínky v domově a trochu je ve stáří rozptýlit kulturou a různými akcemi. Nadace nedávno rozdělila peníze ve svém prvním grantovém řízení, v létě jsme měli skvělou degustaci vín, která se moc povedla a velký úspěch slavíme s aktivitou v duchu našeho motta „Tak se starej, mladej", která je o tom, že každý měsíc nám jeden kulturní partner poskytne volné vstupy v případě, že senior přijde v doprovodu. Akce proběhla s pěti partnery, třeba s Botanickou zahradou nebo Muzeem Karla Zemana a celkem téhle možnosti využilo více než 500 lidí. Z toho mám radost. Jsem také poctěna a vážím si toho, že jsem se mohla nově stát ambassadorkou značek Asus, Intimissimi a TOUS, moc se těším na vzájemnou spolupráci s těmito značkami.
Otázka
Co Vaše plány do budoucna? Je tu něco, čeho byste chtěla v následujících letech dosáhnout?
Odpověď

Nemám ráda velké plánování, chtěla bych se věnovat hlavně svým dvěma synům a manželovi, to je pro mě nejdůležitější. Po pracovní stránce je to ale určitě rozvoj mého eshopu s oblečením bysimona.cz, který jsme právě spustili.
Otázka
Od doby co jste se stala maminkou a manželkou – změnila jste se? Jak?
Odpověď

Ano změnila jsem se. Nejenom, že jsem stále plná lásky, ale také mám nesmírný strach o ty moje dva malé lívanečky. Jsem opatrná a zodpovědnější. Musím víc plánovat a nemůžu si dělat co chci jako dřív, ale musím myslet hlavně na rodinu. Své já jsem si ale zachovala, vždycky se budu vrhat do věcí po hlavě a budu žít trochu bohémským životem.
Otázka
Jak zvládáte své pracovní tempo a rodinný život?
Odpověď

Někdy je to opravdu velký rock and roll, ale bez harmonogramu a plánů to už prostě nejde. Tím, že se mnou můj manžel pracuje a jeho společnost Scandal Media Group mě vlastně i zastupuje, se dá naše pracovní tempo lépe sladit, pomáháme si vzájemně.
Otázka
A jak Váš manžel?
Odpověď

Karel mě v mé práci velmi podporuje a moc dobře ví, že kdybych nemohla dělat to, co miluju a co jsem dělala celý svůj život, tak bych se zbláznila a nebyla bych to prostě já. Jsem mu velmi vděčná za to, jak mi v mé práci pomáhá. Právě on mě přivedl třeba k sociálním sítím a naučil mě s nimi pracovat, díky Karlovi mám teď na Instagramu 257 tisíc fanoušků a na Facebooku 132 tisíc, je to moje médium, jsem svým fanouškům blíž a nejsem už závislá jen na novinářích. To letos potvrdil i průzkum časopisu Forbes, který mě zařadil mezi nejvlivnější Čechy na sociálních sítí a velké díky za to patří právě mému manželovi.
Otázka
Jak se Vám žije po boku podnikatele?
Odpověď

Můj manžel je ještě ve větším pracovním kolotoči než já. Pomáhá mi v mé práci s Nadací a přitom se dále podílí na několika dalších projektech v jeho společnosti, takže se oba snažíme si pomáhat jak to nejvíce jde, abychom potom měli čas na sebe a kluky.
Otázka
Otázka na závěr – Co pro Vás znamená slovo Luxus?
Odpověď

Pro mě je luxus to, když je má rodina zdravá a mám čas na své děti a manžela. Není nic víc, než čas strávený s mou rodinou. Pokud jsme u moře tak je to luxus k nezaplacení.
Děkujeme za rozhovor

Nadace Antonika Simony Krainové

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže