Obchodní manažerka hotelu Villa Regenhart paní Alžběta Hanáčková

Rozhovor sepsal Ondřej Petera
18. Listopad 2019

Luxusní Wellness & spa hotel Villa Regenhart, který je považován za architektonickou perlu, se nachází uprostřed krásné jesenické přírody. Díky prostornému wellness centru s širokou nabídkou služeb je skvělým místem k relaxaci, díky své poloze je pak ideálním výchozím bodem pro poznávání Jeseníků. Jedinečnost tohoto hotelu nám představí obchodní manažerka Alžběta Hanáčková.

Otázka
Můžete nám v krátkosti představit Váš hotel?
Odpověď
Ráda, Villa Regenhart je čtyřhvězdičkový wellness hotel situovaný sice kousek od centra města Jeseník, ale uprostřed jesenické přírody na okraji Smetanových sadů. Tvoříme výchozí bod známé stezky lázeňských pramenů. Jedná se o krásnou prvorepublikovou vilu, v níž na Vás dýchne historická atmosféra. Po citlivé rekonstrukci se v budově zachovaly nebarokní i neorenesanční prvky, které jsou doplněny starožitným nábytkem ve společenských prostorách. Na druhou stranu hotel disponuje nově vybudovaným moderním relaxačním wellness prostorem. Z kombinace historické budovy a moderního wellness centra bývají naši hosté nadšení.
V hotelu máme celkem 19 pokojů a apartmánů, salónek pro pořádání firemních akcí, restauraci a prostornou terasu obklopenou hotelovou zahradou. Hostům nabízíme i zázemí pro úschovu lyží nebo kol.
Otázka
Všimli jsme si, že nabízíte hned několik druhů pokojů. Můžete uvést příklady těch nejoblíbenějších a říci nám, pro koho jsou určeny?
Odpověď
Samozřejmě, celkem nabízíme 2 typy pokojů – Executive a Superior; a tři typy apartmánů - Junior Suite, Deluxe Suite a Family Suite. Všechny pokoje a apartmány disponují wi-fi připojením, pracovním zázemím s televizí, minibarem a vlastní koupelnou. Například pokoje Executive jsou často žádané v rámci kratších služebních pobytů, apartmány Deluxe Suite vyhledávají nároční hosté, pro které je důležitá rozloha apartmánu, a Family Suite jsou skvělé pro rodiny s dětmi, protože nabízejí dvě oddělené místnosti. Každý si přijde na své.
Otázka
Mohla byste ještě v krátkosti přiblížit služby Vašeho wellness centra?
Odpověď
Wellness centrum nabízí relaxační bazén a tři druhy saun – parní, finskou a solnou saunu. Neomezený vstup do wellness centra mají hosté automaticky v rámci pobytu. Kromě toho máme k dispozici tři masérny se širokou nabídkou masáží, zábalů a rituálů, venkovní jacuzzi a privátní wellness centrum pro romantické chvilky ve dvou. Mezi seniory jsou nejoblíbenější perličkové koupele v hydromasážní vaně.
Otázka
Můžete nám vyjmenovat i některé ze zmiňovaných wellness procedur?
Odpověď
Určitě, naši hosté k nám jezdí zejména za skutečným odpočinkem, čemuž je nabídka wellness služeb uzpůsobena. Nabízíme vyloženě relaxační procedury – masáž lávovými kameny, medovou masáž, královskou čtyřruční masáž nebo třeba čokoládový rituál. Na své si ale přijdou i klienti, kteří vyžadují terapeutický přístup, maséři mají certifikáty na bowenovu masáž, breussovu nebo point masáž. To jsou velmi specifické procedury, které se jinde na Jesenicku nenabízí.
Nabídku také obměňujeme i s ohledem na roční období. V létě se můžete příjemně zchladit u procedury Ledové království, v zimě si užít aromaterapii Borovicový háj. Hosté se k nám opakovaně vrací, takže chceme, aby u nás neustále mohli zkoušet něco nového.
Otázka
Jací lidé Váš hotel nejčastěji navštěvují? Jaké tito lidé bývají národnosti? Jedná se pouze o Čechy?
Odpověď
Je pravda, že Češi stále tvoří převážnou část pobytů, ale jezdí k nám v podstatě hosté z celého světa. Mezi druhou nejčastější klientelu patří hosté z Německa a Polska, ale máme i hosty z Kanady, Japonska nebo Austrálie. Organizovali jsme už například česko-americkou a nizozemsko-polskou svatbu. Asi bych si popravdě těžko vybavila konkrétní národnost hostů, kteří nás zatím nenavštívili.
Otázka
Jaká bývá obsazenost hotelu? Doporučujete rezervovat raději s předstihem?
Odpověď
To je individuální a záleží to na konkrétním termínu. Samozřejmě jsou období, kdy je poptávka velmi vysoká, například prodloužené víkendy v září a říjnu, období jarních prázdnin, Velikonoce nebo začátek prázdnin. Tam býváme plně obsazení i dva měsíce dopředu. Víkendové pobyty bývají zabookované zhruba tři týdny dopředu. Aktuálně nejvíc prodáváme Štěpánské a Silvestrovské pobyty a kapacita se rychle plní. Naopak v mimosezónním odbobí, zejména na podzim a na jaře, je během týdne možné pobyt rezervovat třeba i dva dny předem.
Otázka
Aby se mohli Vaši zákazníci zavděčit blízkým, nabízíte i dárkové poukazy. Jak fungují? Na co přesně jsou?
Odpověď
Přesně tak, variant dárkových poukazů je velká spousta. Je možné zakoupit dárkový poukaz na určitou službu, například na konkrétní pobytový balíček, degustační večeři nebo masáž, nebo v určité hodnotě, kdy si obdarovaný konkrétní služby vybírá až na místě. Dárkové poukazy je možné jednoduše zakoupit na našich webových stránkách. Poukazy také často kupují ubytovaní hosté při odjezdu. Myslím, že je krásné potěšit blízké zážitkem, který u nás v hotelu hosté sami prožili.
Otázka
Váš hotel nabízí i zajímavé pobytové balíčky, které se vždy nějak tematicky vztahují. Můžete nám vyjmenovat ty, které se v blízké době blíží, a v rychlosti je popsat?
Odpověď
Celoročně nejoblíbenější je balíček Romantika pod hvězdami, v rámci kterého si páry užíjí romantickou čtyřchodovou večeři a večerní koupel ve venkovní jacuzzi s lahví sektu a balíček Beauty pobyt pro bohyně, což je vyloženě dámská jízda se vším, co k tomu patří – uvítací drinky, wellness procedury, odpolední kávičky s dezerty i degustační zážitky.
Nyní se pomalu blíží doba balíčku Adventní čas, díky kterému mohou hosté utéct předvánočnímu stresu a užít si u nás pohodovou předvánoční atmosféru. A samozřejmě již zmiňový Silvestrovský pobyt – k němu patří skvělé stravování, hýčkání ve wellness centru a hlavně Silvestrovský večer s bohatými rauty, hudební produkcí, barmanskou show a tombolou. Tento pobytový balíček nabízíme v termínu 29.12. 2019 – 1.1.2020 a zbývá nám posledních pár volných pokojů. Takže pokud čtenáři plánují prožít přelom roku v krásném prostředí naší vily, neměli by s rezervací váhat
Otázka
Lidé k Vám mohou zavítat i na různé akce či oslavy. Jaké technické zázemí nabízíte pro ty, kteří by si u Vás chtěli uspořádat například přednášku?
Odpověď
Ano, organizujeme firemní jednání, oslavy narozenin, teambuildingy i svatby. Naše prostory jsou vybavené zvukovou aparaturou, máme k dispozici dataprojektory s plátnem i flipchart tabule. Dle požadavků klienta jsme schopni zajistit například dekorativní osvětlení prostor nebo posilnění wi-fi sítě.
Otázka
Každý máme rádi jídlo. Nabízí Vaše restaurace a bar nějaké speciální menu či drinky?
Odpověď
Ano, velmi oblíbené je u nás čtyřchodové romantické a degustační pětichodové menu. Složení těchto vícechodých menu pravidelně obměňujeme s ohledem na roční období, veškeré suroviny objednáváme u regionálních dodavatelů. Kromě toho pravidelně organizujeme tematicky zaměřené degustační eventy, například svatomartinské nebo velikonoční menu. Děláme vše proto, aby návštěva naší restaurace byla pohlazením chuťových buněk.
Otázka
Co je pro Vás luxus?
Odpověď
Za největší luxus považuji chvíle odpočinku v naprostém soukromí, kdy má člověk čas sám na sebe a své blízké, může relaxovat a je hýčkán. A právě tento luxus se u nás snažíme dopřát našim hostům.
Děkujeme za rozhovor

Villa Regenhart

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže