Objevte městský hotel Falkensteiner v Bratislavě, který nabízí výjimečnou atmosféru, pohodlí a nadstandardní služby

Soňa Hlaváčová
10. Srpen 2019

Městský hotel Falkensteiner v Bratislavě přináší atmosféru životního stylu v srdci Starého Města, který je umístěn nedaleko krásného bratislavského hradu, monumentální katedrály svatého Martina a romantického břehu řeky Dunaje. Moderní design, světlé pokoje, exkluzivní střešní salonek s výhledem na střechy historického centra města a prostorné lázně Acquapura City Spa jistě učiní váš pobyt jedinečným, stejně jako slib hotelu v duchu: „Vítejte doma“.

Snadnou a plynulou cestu zajistí perfektní spojení s veřejnou dopravou a dálnicí. Letiště Bratislava je 12 km od hotelu a letiště ve Vídni 45 km. Na těchto letištích je možné si objednat službu Limousine Service, která umožní hostům jízdu v luxusním vozu s profesionálním řidičem.

Není náhodou, že díky výjimečné atmosféře tohoto hotelu, komfortu a prémiovým službám získal hotel Certifikát ExcellenceHotel Falkensteiner je ideální místo pro pracovní setkání, protože lehce zkombinuje práci a zábavu.

Hotelové wellnes Acquapura City Spa o rozloze 300 m2 se nachází v nejvyšším patře hotelu a je otevřeno denně od 7:00 do 23:00. Hosté si mohou vychutnat výhled na hrad, relaxovat, zotavit se a dobít se v krásném prostředí.

Hotel nabízí 162 světlých pokojů a apartmá v nadčasovém designu uspokojující potřeby i těch nejnáročnějších hostů. Díky jedinečnému modernímu vybavení, prostorným koupelnám a kávovarům Nespresso, které lze používat bezplatně, bude pobyt v hotelu Falkersteiner pohodlný jako doma.

Salonek na střeše je jednou z jedinečných nabídek. Je přístupný výhradně pro všechny hosty ubytované v pokojích typu Executive a Suite. Nachází se v nejvyšším patře a má terasu s krásným výhledem na Staré Město. Salonek poskytuje spoustu služeb jako bohatý celodenní bufet, mezinárodní noviny, bezdrátové připojení k internetu a televizi s plochou obrazovkou.

Ať už cestujete pracovně nebo soukromě, hotel nabízí přesně to, co potřebujete. Extravagantní veřejné prostory, moderní konferenční prostor se zasedacími místnostmi zaplavenými denním světlem, venkovní nádvoří a podzemní parkovací garáže činí z Falkensteiner Hotel Bratislava skvělou volbu pro pořádání schůzek, konferencí a společenských akcí.

Kuchyně se nese v duchu hotelu Falkensteiner. Vynikájící snídaně formou bufetu nabízí vysoce kvalitní, přírodní a organické potěšení, které z něj dělá nezbytný začátek vašeho dne. Hlavní menu restaurace kombinuje jednoduchost s rámcovým servisem a nabízí příjemnou směs místních receptů.

Módní bar Gold s odděleným kuřáckým salonkem zve na relaxační koktejl ve stylovém a okouzlujícím prostředí po dlouhém dni v práci nebo prohlížení památek Bratislavy. Nebo si můžete dál osvěžující sklenku prosecca nebo piva na střešním salonku během grilování na střešní terase.