Objevte výhody kozího mléka Kendamil pro vás i vaše miminko

24. Květen 2021
Čtenost článku je: 12285 [?]

Máte problémy se strávením kravského mléka, či jste na něj dokonce alergičtí? Anebo jste přemýšleli, že byste své miminko rádi odstavili od kojení, ale dodávali mu stále kvalitní mléko? Přesně pro všechny tyto situace je nejvhodnější obrátit se na mléko kozí, které oproti běžně používanému kravskému přináší spoustu výhod, o kterých ne úplně každý ví. Právě v našem dnešním článku bychom vám rádi tyto výhody přiblížili, abyste již příště jasně věděli, na jaké mléko se obrátit.

Kravské mléko je totiž oproti tomu kozímu mnohem složitěji zpracovatelné pro naše tělo a spoustě lidem to může způsobovat třeba nadýmání. Avšak existují i tací, kteří jsou na kravské mléko alergičtí a přicházejí tak o možnost konzumovat mléčné výrobky – to je způsobeno především bílkovinou A1 β-kasein, které obsahuje kozí mléko jen stopové množství. Přestaňte se omezovat a objevte kouzlo kozího mléka!

Velkou výhodou podporující právě stravitelnost kozího mléka je fakt, že se v něm nacházejí mnohem menší tukové kuličky než ty v mléce kravském. Zároveň však obsahuje větší množství takzvaných MCT tuků, které se mnohem rychleji vstřebávají a poskytují rychleji energii, což je právě i fakt, který ocení a potřebují naše miminka. V kozím mléce nalezneme také mnohem více vitaminů, jmenujme třeba o 46 % více vitaminu A, o 37 % více vitaminu C, anebo dokonce více vitaminu D, B2 či B6.

Udělejte radost i svému miminku

Maminky, které nemůžou kojit nebo které se z nějakého důvodu rozhodnou, že už s kojením přestanou, mají na výběr z několika druhů kojeneckých mlék. Pokud ale vědí, že má jejich miminko citlivé bříško, je pro mrňouska to pravé Kendamil Kozí mléko, které se jim bude dobře trávit, poskytne jim všechny potřebné živiny, a ještě nabídne spoustu benefitů.

Toto mléko obsahuje až 6x více prebiotických oligosacharidů a také HMO (Human Milk Oligosaccharides), což jsou oligosacharidy mateřského mléka, které jsou mimo jiné potravou pro probiotické bakterie. Ty mají nejenom protizánětlivou vlastnost, ale zároveň podporují trávení. Kozí mléko Kendamil navíc neobsahuje žádný palmový olej, rybí tuk ani sóju.

Kendamil

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže