Odpočiňte si v Mariánských Lázních díky GOURMET Hotel & Restaurant VILLA PATRIOT

12. Listopad 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16824

Mariánské Lázně patří od roku 2021 mezi slavná lázeňská města Evropy (The Great Spa Towns of Europe), což je nadnárodní památka světového dědictví UNESCO, do které patří 11 lázeňských měst v sedmi evropských zemích. V centru tohoto krásného města stojí villa, kterou nechal postavit August Herzig na počátku 19. století ve stylu staré Anglie. Nyní tato villa slouží jako hotel pod názvem GOURMET Hotel & Restaurant VILLA PATRIOT.

Hotel dbá na to, aby přistupoval ke každému z hostů individuálně, jen tak vám totiž dokáže nabídnout nejlepší služby nejen přímo ve svém ubytovacím zařízení, ale i ve známé restauraci. Těžit může VILLA PATRIOT i ze své ideální polohy v Mariánských Lázních, což je město nepřeberných možností – samozřejmě, že většina lidí sem jezdí za léčebnými pobyty, není to však podmínkou, pokud pro vás totiž nejsou tím nejoblíbenějším, vydat se můžete i po překrásném okolí a blízkých lesích, neboť i příroda léčí.

Ubytování

Ubytovat se můžete v nádherných pokojích, kterých nabízí Villa Patriot celkem 16. Mezi nimi naleznete jak pokoje De-Luxe v prvním patře s výhledem do překrásného parku, tak i rodinné pokoje a apartmány – ty nabízí dvě ložnice a dvě koupelny pro dostatek prostoru. Jestliže byste ale chtěli opravdu ohromit svou drahou polovičku, určitě můžeme vřele doporučit romantický pokoj s výhledem na hvězdy.

K dispozici je v hotelu přímo úschovna na lyže a elektronabíječka. Všechny služby, na něž si jen vzpomenete a které Villa Patriot nemá přímo v nabídce, vám je schopna pohodlně zařídit – a to ať se jedná o wellness, o kulturu, sport či golf.

Restaurace

Nejznámější a nejdůležitější částí hotelu je gurmánská restaurace, kde si vybere každý milovník kvalitní gastronomie. Velikou předností restaurace je to, že se nedrží trendů, ale jejich kuchaři se odevzdávají kreativitě a neustále vymýšlí novinky, na nichž si hosté mohou pochutnat. Jsou součástí projektu CZECH SPECIALS a dokonale kombinují českou i mezinárodní kuchyni.

Rozhovory

Gourmet Hotel & Restaurant Villa Patriot