Odpočiňte si v Mariánských Lázních díky GOURMET Hotel & Restaurant VILLA PATRIOT

Redakce
12. Listopad 2021
Čtenost článku je: 16824 [?]

Mariánské Lázně patří od roku 2021 mezi slavná lázeňská města Evropy (The Great Spa Towns of Europe), což je nadnárodní památka světového dědictví UNESCO, do které patří 11 lázeňských měst v sedmi evropských zemích. V centru tohoto krásného města stojí villa, kterou nechal postavit August Herzig na počátku 19. století ve stylu staré Anglie. Nyní tato villa slouží jako hotel pod názvem GOURMET Hotel & Restaurant VILLA PATRIOT.

Hotel dbá na to, aby přistupoval ke každému z hostů individuálně, jen tak vám totiž dokáže nabídnout nejlepší služby nejen přímo ve svém ubytovacím zařízení, ale i ve známé restauraci. Těžit může VILLA PATRIOT i ze své ideální polohy v Mariánských Lázních, což je město nepřeberných možností – samozřejmě, že většina lidí sem jezdí za léčebnými pobyty, není to však podmínkou, pokud pro vás totiž nejsou tím nejoblíbenějším, vydat se můžete i po překrásném okolí a blízkých lesích, neboť i příroda léčí.

Ubytování

Ubytovat se můžete v nádherných pokojích, kterých nabízí Villa Patriot celkem 16. Mezi nimi naleznete jak pokoje De-Luxe v prvním patře s výhledem do překrásného parku, tak i rodinné pokoje a apartmány – ty nabízí dvě ložnice a dvě koupelny pro dostatek prostoru. Jestliže byste ale chtěli opravdu ohromit svou drahou polovičku, určitě můžeme vřele doporučit romantický pokoj s výhledem na hvězdy.

K dispozici je v hotelu přímo úschovna na lyže a elektronabíječka. Všechny služby, na něž si jen vzpomenete a které Villa Patriot nemá přímo v nabídce, vám je schopna pohodlně zařídit – a to ať se jedná o wellness, o kulturu, sport či golf.

Restaurace

Nejznámější a nejdůležitější částí hotelu je gurmánská restaurace, kde si vybere každý milovník kvalitní gastronomie. Velikou předností restaurace je to, že se nedrží trendů, ale jejich kuchaři se odevzdávají kreativitě a neustále vymýšlí novinky, na nichž si hosté mohou pochutnat. Jsou součástí projektu CZECH SPECIALS a dokonale kombinují českou i mezinárodní kuchyni.

Rozhovory

Villa Patriot