One Night Of Elvis /UK/ v Praze

One Night Of Elvis
Konání akce
20. 11. 2019 19:30 - 20. 11. 2019 23:00
Místo konání
Divadlo Hybernia Praha, Nám. Republiky 3/4, Praha
Přejít na Web & koupit vstupenky
Cena vstupenek
1 399 Kč, 1 299 Kč, 1 199 Kč, 1 099 Kč, 999 Kč, 899 Kč, 799 Kč,
Dress Code
Není

Máte rádi Elvise Presleyho? V tom případě si rozhodně nenechte ujít tribute show One Night Of Elvis, která přijíždí z Velké Británie poprvé do ČR.

One Night Of Elvis

One Night Of Elvis

Představení je rozděleno na dvě části – 68 Comeback Special podle nejzdařilejšího Elvisova vystoupení v televizi a Vegas Years odkazující na koncertní léta 1969-1977. „68 Comeback Special“ byl pro Elvise návrat ke koncertování po sedmileté pauze, během které se spíše věnoval filmu. V této části zazní písně jako ‘Hound Dog’, ‘Heartbreak Hotel’, ‘Don’t be Cruel’, ‘If I Can Dream’ a další velké hity. Druhá půlka představení je věnována rokům ve Vegas, kdy Elvis vystupoval nejen v Las Vegas, ale měl turné po USA a Kanadě. Uvádí se, že v rozmezí zmíněných osmi let absolvoval přes 1000 koncertů. Záznam jeho vystoupení z této doby je zachycen ve filmech ‘Elvis - That’s the Way It Is’ a ‘Elvis On Tour’ a také ‘Aloha from Hawaii’.

Legendárního Krále rock´n´rollu na podiu ztvární Lee Memphis King, který je v této roli velice autentický nejen po stránce hlasové, ale i co do energie a vášně, kterou vkládá do každé z písní. Na podiu jej doprovází orchestr složený z vynikajících hudebníků a vokalistů a celkový dojem podtrhuje videoprojekce mapující život Elvise Presleyho. Autenticitu show pak dokreslují také kostýmy, které byly pro Elvise tak typické.

Produkce One Night Of Elvis za posledních 10 let procestovala půlku světa a vyprodala řadu prestižních sálů jak v domovské Británii, tak i v mnoha evropských zemích.  

Přejeme vám ten nejlepší zážitek