Originální dárky k Valentýnu od Lush

09. Únor 2024 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 10. 03. 2024

LUSH vám přináší speciální kolekci dárků pro Valentýna, které potěší všechny milovníky wellness. Můžete si vybrat z různých produktů, které zanechají vaši pokožku jemnou, voňavou a hydratovanou. Mezi nimi najdete čokoládové mydla, sladké bomby do vany, bohaté pěny na holení a dokonce i novinku - parfém LUSH. Všechny tyto dárky jsou inspirovány láskou a radostí ze života. Kolekce je k dispozici v každé prodejně LUSH i na internetu od 4. ledna 2024.

With Love Dárek 

Dárek With Love („S láskou“) v krásném tradičním designu s motivem růží je inspirován klasickou valentýnskou romantikou. Dva z LUSH nejoblíbenějších celoročních produktů – smyslná květinová bomba do koupele Tisty Tosty a nádherně hýčkající tělový kondicionér Ro's Argan – a k nim okouzlující sprchový gel s růžemi a mučenkou Passion z limitované valentýnské kolekce..

I´m Yours

Řekněte na letošní Den sv. Valentýna své vyvolené osobě „Jsem jen Tvoje/Tvůj“ krásným dárečkem ukrývajícím dvojici sladce voňavých koupelových zážitků. Krabičku můžete před obdarováním personalizovat přidáním vlastních zamilovaných vzkazů nebo přiložených samolepek a dodat tak dáruku trochu osobnější nádech. I'm Yours obsahuje 2 okouzlující bomby do koupele z limitované kolekce.

BFF Dárek 

Kolekce koupelových potěšení jako perfektní dárek pro ty nejlepší přátele a každého, kdo si zaslouží poznat hýčkání valentýnské řady Lush. Čtyři limitované ovocné a květinové produkty do koupele doplněné sadou zábavných tematických samolepek na ozdobení vašich oblíbených věcí.

Lots of Love

Přepychový výběr sedmi sladkých a smyslných produktů do koupele, sprchy a pro péči o tělo. Perfektní dárek pro někoho, kdo si zaslouží pořádnou porci požitkářského rozmazlování nebo někoho, s kým byste jej chtěli sdílet. Vše v krásné znovupoužitelné krabičce ideální na ukládání milostných dopisů, suvenýrů a jiných pokladů.

Galerie