Originální a designové značky brýlí nabízí ONYX

Liò
Redakce
21. Leden 2019
Čtenost článku je: 12341 [?]

Brýle jsou součástí našeho já. Neměli bychom proto jejich výběr podceňovat a měli bychom se svěřit do rukou skutečných odborníků. Ti pracují pro českou značku brýlí na míru ONYX, které jsou vyráběny pomocí celosvětově unikátní technologie barevného 3D tisku. 

ONYX

ONYX

Showroom ONYX, který se nachází v Karolina Plazza v ulici Sokolovská 694/100, nabízí vedle vlastních brýlí na míru též čtyři originální designové značky. V jeho nabídce naleznete třeba brýle avantgardní italské značky Liò, brýle značky Soya italského designéra Mattea Pontonella a také brýle od značky Nina Mûr, jež se specializuje na výrobu dřevěných, velmi pohodlných brýlí.

Soya

Soya

Každý model Nina Mûr je důkladně analyzován, aby perfektně seděl na všech tvarech obličeje. Díky jejich měkké povrchové struktuře a organickým tvarům jsou dřevěné brýle vysoce ergonomické.

Nina Mûr

Nina Mûr

Z nejkvalitnějších materiálů a italských komponentů Mazzucchelli  ručně vyrábí své luxusní brýle španělská značka Kaleos Eyehunters, jejíž designové kousky jsou také v showroomu ONYX k dostání.

Kaleos Eyehunters

Kaleos Eyehunters

Onyx

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
ONYX
Soya
Nina Mûr
Kaleos Eyehunters

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže