Oslava na lodi Explorer se šampaňským Moet & Chandon

Redakce
31. Srpen 2019
Čtenost článku je: 17518 [?]

Přemýšleli jste někdy o tom, že byste chtěli uspořádat jedinečnou nezapomenutelnou party, na níž si budou pamatovat úplně všichni? Buďte originální a pozvěte menší kruh svých blízkých na výletní loď Explorer.

Jelikož je loď možné využít k mnoha účelům, mezi nimiž jmenujme firemní akce či jen večírky, nenechala si tuto možnost ujít ani skupinka 10 slečen, které to na lodi „pořádně rozjely.“
Na 13 metrů dlouhé a 4,2 metrů široké lodi oslavovaly narozeniny jedné z nich, a proto si udělaly svou „dámskou jízdu.“ Slavily dlouho do noci ve velkém salonu i přímo na přední části lodi pod zataženou oblohou, která byla plná hvězd.

Posádka dívkám připravila plnohodnotnou večeři v jejich vlastní kuchyňce, kterou je loď vybavena.
Pro umocnění atmosféry, kterou si dívky nastolily, po celý večer i noc popíjely jedinečný alkohol značky Moet & Chandon. Jedná se o luxusní značku šampaňského, které nesmí chybět na žádné pořádné oslavě. Značka vyrábí hned několik druhů šampaňských, ať už se jedná o ikonické, starší druhy, mezi nimiž nalezneme například Impériální šampaňské Moët. Ten byl vytvořen už v 19. století a svou tradici si zachovávají dodnes.

Dále můžeme jmenovat Ice Impérial, což je šampaňské, který potěší hlavně v letních, horkých dnech, kdy si jej nalijeme do sklenice s ledem a po vypití pocítíme pocit osvěžení a chuť, která se vyznačuje jasnou ovocností a elegantním vyzráním.

Celkový dojem z lodi měly dívky úžasný. Nenajde se jediná, která by řekla, že by si ji nechtěla zopakovat. Jedna dokonce vychválila oslavu jako tu nejlepší, co kdy zažila.

„Za život jsem již zažila hodně večírků a byla pozvána na hodně oslav narozenin, ale tahle byla zaručeně jedna z těch nejlepších. Nikdy předtím jsem nepila tak výborné šampaňské a nezažila večírek na takovéto lodi,“ sděluje jedna z účastnic.

Loď Explorer

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže