Oslavte den dětí s Lush produkty: Zábava a vonné produkty pro každého

25. Květen 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 24311

Vykoupejte se v duhových barvách, vyrobte si oblíbené zvířátko z FUN - multifunknčí mycí modelíny, či použijte bublifuk do koupele pro voňavé bublinky s Lush produkty, které si zamiluje každé dítko!

Mezinárodní den dětí je již 1.června 2023, tak neváhejte a prozkoumejte Lush výrobky pro každodenní, veselé koupání.

Produkty jsou k dostání online a ve všech kamenných prodejnách a v Praze i přes aplikaci Wolt.

Gummy Bear Sprchové želé  220 Kč/ kus

Těší mne, já jsem tvůj vlastní koupelový gumídek! Rád se sem tam sklouznu ve vaně a umím vykouzlit krásně hebké ovocné mydlinky se zjemňující směsí kokosového mléka, očistné mangové šťávy a výživného karagenanu (extraktu z mořské řasy puchratky), která tvoří dokonalý základ pro zcela veganské želé.

Raspberry Blower Koupelová pěna s bublifukem 250 Kč/ kus

Ovocná, opojná a zábavná. Vyžeňte nudu z koupelny – vykouzlete si hromadu pěny, foukejte bublinky jako bublifukem a proměňte svou lázeň v bublinkovou show.

Rainbow FUN multifunkční mycí modelína 380 Kč/ kus

Sedm krásných barev duhy v jedné extra velké štangli Fun! Tak sledujte, jak se usmívá na celý svět a rozjasňuje vaši koupelnu a proměňte ji, v cokoli jen chcete. Od hlavy až k patě bude zatím šťavnatá směs silic pečovat o pokožku i mysl – povznášející citron, limeta a grapefruit osvěží, fair trade vanilka osladí a heřmánek zklidní.

Sweetest Thing Dárek 700 Kč/ kus

Tento ručně vyrobený dárek promění koupelnu v cukrárnu! Koupelová bomba, koupelová pěna a cukrový peeling se žvýkačkovou příchutí pro milovníky všeho sladkého.

OSLAVTE DEN DĚTÍ V LUSH!

  • LUSH CHODOV | PALLADIUM | NOVÝ SMÍCHOV
  • 1. 6. 2023 14.00–18.00

Přijďte si vyzkoušet zážitek z Lush Party na vlastní kůži a oslavte Den dětí se svými ratolestmi s plnou parádou! Můžete se těšit na výrobu koupelové bomby a zvířátka z multufunčkní modelíny FUN, které si odnesete domů za zvýhodněnou cenu 150Kč!

Galerie