OSLAVTE SVĚTOVÝ DEN ZDRAVÍ PÉČÍ O SEBE SAMA DÍKY FOREO

06. Duben 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 21544

Pandemie nám ukázala, jak moc důležité je se o sebe starat, abychom byli zdraví a v dobré kondici. A kdy jindy si tento fakt připomenout než na Světový den zdraví, který připadá na 7. dubna? Zamyslete se nad tím, co pro sebe v tomto směru můžete udělat i co pro vás zdraví obecně vlastně znamená. 

Letošní den zdraví vnímá společnost FOREO velmi silně. Být zdraví a cítit se dobře si totiž zasloužíme všichni. Jako dílek do skládačky pasuje well-being a wellness, které v roce 2023 přichází díky novým technologiím ke slovu o poznání důrazněji než v minulých letech.

Technologie se každou chvílí vyvíjejí a už teď dokážou měnit náš život k lepšímu. Platí to nejen pro zábavu, ale i to, jakým způsobem pozorujeme vlastní zdravotní stav. Jsme svědky vývoje nových aplikací, nosných zařízení a dalších přístrojů, které umí monitorovat skoro všechno – od srdečního tepu až po stravovací návyky.

„Ve společnosti FOREO věříme, že během příštích pár let budou vyvinuta nová zařízení a technologie, které zlepší naše zdraví a vnitřní pohodu. Než se tak stane, je škoda své vlastní já do té doby upozadit. Proto jsme pro vás sestavili seznam námi doporučovaných high-tech zařízení, díky kterým se budete cítit lépe, zdravěji a šťastněji. A to nejen na Světový den zdraví, ale každý den bez rozdílu!“ říká Vladimir Cuturilo, generální ředitel pro FOREO Eastern Europe.

ZDRAVÁ PLEŤ

Stavebním kamenem zdravé pleti je její čištění. Protože jde o činnost, kterou byste měli vykonávat alespoň jednou denně, je dobré si ji co nejvíc usnadnit.

Nejnovější chytrý nástroj pro čištění pleti je sonické zařízení LUNA™ 4, umožňuje pleť čistit jemně, ale do hloubky. Snadno se používá, a vy si tak v pár krocích vytvoříte vlastní čisticí rutinu. Nejenže si můžete přizpůsobit čištění dle svého typu pleti, ale také podle jejích specifických požadavků – včetně ročního období, konkrétního dne, nebo dokonce podle jednotlivých částí obličeje. V aplikaci FOREO si snadno nastavíte intenzitu ošetření, která vám nejvíce vyhovuje.

Klinické studie prokázaly, že přístroj odstraňuje až 99 % nečistot, kožního mazu a zbytků make-upu a je 35x hygieničtější než kartáčky s nylonovými štětinami.

ZDRAVÍ ÚSTNÍ DUTINY

Z řady klasických zubních kartáčků vystupuje kartáček ISSA™ 3 vyvinutý značkou FOREO, který perfektních výsledků dosahuje díky intenzivním pulzacím a měkkým, ultra hygienickým silikonovým štětinkám. Kromě zubů pečuje o celou ústní dutinu.

Zubní kartáček ISSA™ 3 je navržen tak, aby se s ním zacházelo stejně dobře jako s klasickým kartáčkem, ale aby výsledky odpovídaly elektronickým modelům. Místo oscilace ale jemně pulzuje, tudíž je šetrnější pro dásně při zachování maximální pečlivosti v odstraňování zubního plaku a prevence zubního kazu i kamene. Díky neporéznímu silikonu se kartáček ISSA™ snadno čistí a neusazují se na něm bakterie, jako se tomu stává u kartáčků s nylonovými štětinami.

Kartáček ISSA™ 3 ctí styl značky FOREO – je elegantní a ergonomický – a nabízí jedinečný zážitek z čištění zubů, které jsou bělejší, zářivější a zdravější, včetně dásní a celé ústní dutiny.

Více informací o společnosti FOREO, přední světové značce dermatologických produktů, budoucích trendech a inovacích, se dozvíte na www.foreo.com nebo na @FOREO.

Galerie

Rozhovory