Osvěžení stylu v kolekci Montblanc M_Gram 4810

14. Červenec 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 16105

Montblanc rozšiřuje svou kolekci se signaturním vzorem “M” o menší a středně velké unisexové kožené doplňky, které přímo vyzývají k různým způsobům nošení. Zároveň uvádí i nový výrazný odstín ve světle modré barvě.

Od svého uvedení na přelomu roku se kolekce kožených doplňků Montblanc M_Gram 4810 s originálním celoplošným potiskem loga rychle zařadila mezi stěžejní linie značky. Nyní se M_Gram 4810 rozšiřuje o nové multifunkční kožené modely malé a střední velikosti, které se dají nosit různým způsobem – zavěšené kolem krku či na zápěstí, křížem přes tělo, připnuté na opasku, samostatně nebo dokonce v kombinaci s jinými kousky. Pro ty, kdo touží po ještě odvážnějším vyjádření stylu je kolekce obohacena o nové doplňky v zářivé, jasně modré barvě.

Vzor M v dvoubarevném tónu je inspirovaný geometrií a typografií grafik z archivu Montblanc. Je odvozen od nápisu Montblanc vytvořeného ve dvacátých letech minulého století, který je dodnes používán – jen v mírně pozměněné podobě – spolu s ikonickým logem v komunikaci značky. Plátno potažené PVC, odolné proti poškrábání i při každodenním nošení, je v kolekci Montblanc M_Gram 4810 kombinováno s detaily z černé kůže, které podtrhují dokonalé řemeslné zpracování a dodávají doplňkům sofistikovaný vzhled.

Stylové doplňky pro městská dobrodružství se perfektně přizpůsobí stylu svého majitele. Pouhým přidáním popruhu – který je k dispozici jak tkaný, tak v kůži – lze doplňky použít pokaždé jinak a nosit různými způsoby, třeba zavěšené přes rameno, na zápěstí či kolem krku.

  • Malé psaníčko, portfolio nebo obálku lze připevnit k opasku skrze poutka na zadní straně, pomocí přidaného řemínku pověsit kolem krku nebo ležérně přehodit přes rameno a za pomoci očka zavěsit kolem zápěstí. Tyto středně velké doplňky najdou využití v různých situacích a doplní každý vzhled.

  • Peněženka, kapesní pouzdro, vizitkovník se zipem, či pouzdro na mince se zipem ukazují, že i ty nejmenší doplňky lze nosit neotřele – kolem krku či zápěstí, nebo připevněné k opasku.

  • Středně velký batoh se 3 přihrádkami, psaníčko, toaletní pouzdro, kosmetická taška nebo malé pouzdro jsou doplňujícími funkčními doplňky pro rušné dny i noci na cestách, obohacující stávající kolekci.

  • Pouzdro na klíče, klíčenka nebo přívěsek na klíče ve tvaru diamantu jsou nejmenšími doplňky pro nošení samostatně nebo jako doplnění k větším kusům kolekce.

Jednotlivé modely lze různě kombinovat a nosit. Nová, světle modrá varianta doplňků ve dvou tónech je k dispozici jako ledvinka, psaníčko, mini obálka, kapesní pouzdro na šest kreditních karet a klíčenka.

Odvážné vyjádření stylu pro ty, kdo chtějí inspirovat své okolí a zanechat stopu. Kolekce Montblanc M_Gram 4810 se díky inteligentnímu designu a silné vizuální identitě, opřené o styl a funkčnost, stává novodobou ikonou.

Galerie