Otázky a odpovědi o rychlém hubnutí v Body Impulse s panem Jakubem Vobořilem

Redakce
21. Leden 2021

Pan Jakub Vobořil provozuje v České republice posilovnu Body Impulse, ve které je schopen aktivovat svým klientům až 95 % svalů v jejich těle, díky čemuž dochází k mnohem efektivnějšímu hubnutí a nabírání svalové hmoty – a to klidně i jen za pouhých 20 minut týdne! Jistě Vás napadá spousta dotazů, které by se mohly k tomuto cvičení vázat. Nebojte se, my jsme pana Jakuba Vobořila vyzpovídali za Vás!

Otázka
Jakube, mohl byste nám představit, v čem spočívá cvičení v Body Impulse?
Odpověď
Cvičení spočívá v aktivaci až 95 % svalů na vašem těle, a to při pouhých 20 minutách týdně. Základem je aktivovat svalové partie proti impulsu a ty, které neumíme aktivovat se, časem naučíme. Nakonec umíme mnohem lépe ovládat své tělo.

Otázka
Je to vše bezpečné? Jsou nějaké nemoci, se kterými byste nedoporučoval navštěvovat Body Impulse?
Odpověď
Je to samozřejmě bezpečné, naopak je toto cvičení šetrné ke kloubům na těle, takže je vhodné i pro starší ročníky, kterým to naopak doporučuji. Komu bych nedoporučil cvičit jsou lidé, kteří mají problémy se srdcem, či těhotné ženy.
Otázka
A je pravda, že se při něm opravdu nezpotíme?
Odpověď
To určitě pravda není. Při cvičícím programu naopak rozjedeme metabolizmus a lidé se u nás pěkně zapotí. Při regeneračním režimu, kdy člověk jen leží a program má vlastnosti hloubkové masáže, tam se nezapotí.

Otázka
Jak Vás napadlo něco takového vytvořit?
Odpověď
Nerad bych si přisuzoval zásluhy na tom, že jsem tuto technologii vymyslel. To udělali jiní přede mnou. My se snažíme tuto činnost akorát začlenit do dnešní doby v rámci moderních technologií fitness. Zastávám názor, že bychom měli jít s dobou a měli bychom nové technologie využívat a také by nás měli posouvat blíže našim cílům, ať jsou jakékoliv!
Otázka
Kolikrát týdně je nutné k Vám docházet, abychom si vypracovali vysněnou postavu?
Odpověď
Každý si pod pojmem vysněná postava představí něco jiného, a tak to je určitě v pořádku. Na tomto základě doporučíme i intenzitu návštěv u nás. Základem je jednou týdně a od toho je se potřeba odrazit. My si hodně zakládáme na individuálním přístupu s klienty, a tak už při první návštěvě zjistíme jejich přání a potřeby, a podle toho potom postupujeme v dalších krocích naší spolupráce.

Otázka
V jakém období čelíte největšímu náporu?
Odpověď
Jsou klasicky 3 vlny v roce. Začíná to na začátku roku předsevzetím a takzvanými „ledňáčky“. Následně je druhá vlna, a to před létem. A třetí vlna je od poloviny září, kdy se lidé vrací zpět do svých režimů.
Otázka
Je nutné se k Vám objednat?
Odpověď
Určitě ano, snažíme se maximálně vyhovět všem v jejich přáních a časových možnostech, ale ani my nejsme nafukovací.

Otázka
Je nutné se na Vaše cvičení nějak výrazně připravovat?
Odpověď
Připravovat snad úplně ne. Stačí dodržet pár základních pravidel – odepřít si den dopředu alkohol, mít dostatečný pitný režim a samozřejmě též spánek. Pak jsou důležité i kroky, které klient dělá po tréninku, a to: dostatečný pitný režim, dostatečné doplnění bílkovin. V ten samý den nedoporučujeme jiný druh pohybu. Nezapomínejte samozřejmě také na dostatečný spánek!
Otázka
Jaké ohlasy nejčastěji přicházejí od Vašich klientů?
Odpověď
Ohlasy jsou pozitivní, a to svědčí i to, že s námi spolupracují dlouhodobě. Ze spousty klientů, kteří k nám přišli jako cizí lidé, se stali kamarádi či blízcí přátelé, a nadále společně pracujeme na jejich přáních.

Otázka
Kolik zhruba stojí jedna lekce s trenérem v Body Impulse?
Odpověď
Jedna lekce s trenérem vychází na 650,- . Pro ty, které cvičení osloví, máme připravené výhodné balíčky, které mohou nalézt na našich stránkách bodyimpulse.cz, případně na dané dotazy ke cvičení nebo jiným tématům rádi odpovíme na info@bodyimpulse.cz.
Otázka
Co pro Vás znamená luxus?
Odpověď
Luxus je pro mě možnost volby. Určovat si sám svůj (ne jenom) životní směr a být 100% zdraví :)

Děkujeme za rozhovor

Body Impulse

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Rozhovory

Body Impulse

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže