PEČUJTE LETOS NA VALENTÝNA O SEBE A SVOU POKOŽKU DÍKY FOREO!

10. Únor 2021 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 14669

Už vás nebaví hledat svého životního partnera skrze mobilní aplikace? Dopřejte letos všechnu lásku sami sobě! Díky patentované inteligentní technologii
a přírodním, účinným ingrediencím dokážou produkty FOREO zvýšit vaše sebevědomí, a nejen vaše, především Vaší pleti! Pojďme se společně podívat, jaká wellness a pečující řešení si švédská skin-tech značka připravila, aby nám pomohla získat zářivou, svěží a tonizovanou pleť.

FOREO BEAR x SERUM SERUM SERUM

Chytrý, funkční a výkonný: obličejový přístroj BEAR je nejnovější inovací společnosti FOREO, který představuje spolehlivé řešení pro dokonalé tónizování pleti. Díky mikroproudové technologii a T-Sonic pulzacím poskytne toto bezkonkurenční zařízení vaší tváři a pokožce krku zpevňující, regenerační a maximálně šetrnou masáž. Navíc v něžných pastelových barvách: jednoduše k zamilování!

Medvídka BEAR perfektně doplňuje pleťové sérum Serum Serum Serum od FOREO, které zajistí efektivní a bezpečný přenos jemných výbojů na pokožku a umožní vám z ošetření vytěžit maximum. Výsledkem je zdravá, zářivá, pevnější a vitální pleť.

Pomocník pro dokonale čistou pleť - LUNA 3

Důkladné čištění pleti od zbytků make-upu a bakterií je v dnešní době zcela zásadní. Proč z tohoto rutinního úkolu během svatého Valentýna nevytvořit povznášející wellness rituál? V pohodlí domova si můžete užít jemnou čisticí sílu osobního maséra LUNA 3. Tato ikonická skin-tech zařízení kombinují extrémně měkký a hygienický silikon s velmi příjemnými přizpůsobitelnými T-Sonic pulzacemi, a společně zajistí, že svou pokožku budete zase milovat!

UFO 2 + MASKY FARM TO FACE

Že bychom měli trávit svátek zamilovaných ve dvou? Zapomeňte na klišé a uzměte si valentýnský den jen pro sebe! Sonický přístroj urychlující účinky pleťové masky UFO 2 promění vaši matnou pleť v rozzářenou a zdravou pokožku pouhým stisknutím tlačítka. Tato špičková švédská technologie zahrnující LED světelnou terapii, T-Sonic pulzaci, termoterapii a kryoterapii vám poskytne luxusní zážitek!

Dopřejte si na svatého Valentýna pleť svěží jako růže díky pleťové masce Bulgarian Rose od FOREO. Stačí ji aplikovat spolu se sonickým přístrojem UFO 2 a pak už si jen vychutnat explozi svěžesti a hydratace. Maska je výjimečná zejména pro vysoký obsah esenciálních olejů, které se nacházejí v okvětních plátcích růže a růžové vody s antioxidačními vlastnostmi, jež vám zařídí tu nejkrásnější pleť v životě!

Galerie

Rozhovory