Perfektně upravené vousy se zastřihovačem Braun

23. Listopad 2022 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 23. 12. 2022

Vánoce se kvapem blíží a vy stále nevíte, čím potěšit vašeho milého? Vsaďte letos na prvotřídní technologii od značky Braun, díky které bude péče o vzhled hračka a obdarovaný s nimi snadno dosáhne požadovaného stylingu svých vousů. Braun je totiž specialistou nejen na hladké oholení, ale se zastřihovačem vousů Braun Styling BT dosáhnete i dokonale upraveného vzhledu a lá několikadenní strniště.

Německá značka Braun se pyšní nejen více než 100letou tradicí, ale především bezkonkurenčním spojením kvality, funkčního designu a moderních technologií, které dělají radost zákazníkům po celé generace. Portfolio značky je rozsáhlé a zahrnuje spoustu pomocníků pro péči o tělo a vzhled, s nimiž rozhodně nešlápnete vedle, pokud je pořídíte pod stromeček.

Braun pro dokonale upravený vzhled muže

Holení, úprava chloupků, nebo dokonce celková epilace je běžnou každodenní rutinou mnoha mužů. Ať už dávají přednost dokonale zastřiženému vzhledu, hladké pokožce bez chloupků nebo rádi střídají styling a sledují nové trendy, přístroje značky Braun splní všechny jejich tužby a potřeby.

Tip na dárek: Zastřihovač vousů Braun Styling BT pro bezchybný styling a tvarování

Skvěle upravené vousy jsou pro vašeho miláčka alfou a omegou? Potěšte ho zastřihovačem vousů Braun Styling BT, který dokáže vykouzlit perfektní styling a dokonalé tvarování vousů jakéhokoliv střihu bez větší námahy. Je ještě ostřejší, rychlejší a účinnější než předchozí zastřihovače Braun. Precizní styling vousů nebyl nikdy jednodušší! 

Seženete za cenu od 2099 Kč.

Galerie