Pět jazyků omluvy

07. Listopad 2023 | Redakce LUXUS.cz | čtenost se zde objeví 07. 12. 2023

Omluva je jedna z nejtěžších věcí v mezilidských vztazích. Má ale velkou moc. Může zachránit situaci, vztah, manželství nebo pověst. A naopak. Tam, kde někdo omluvu právem očekával, ale nedočkal se, může dojít ke zbytečnému odcizení a ochladnutí vztahů. Co když ale druhý omluvu nepřijme? Jak se máme správně omluvit? A co když omluva pro každého z nás znamená něco jiného? Odpovědi najdete právě v této knize.

Kniha Pět jazyků omluvy vám pomůže překonat mnohá nedorozumění ve vztazích i komunikaci a třeba i napravit to, co se už zdálo úplně ztracené.

Gary Demonte Chapman

Americký manželský poradce a autor knih o vztazích – nejznámější z nich je série Pět jazyků lásky. Je ředitelem poradenské organizace Marriage and Family Life Consultants, Inc., a řečníkem.

Kromě série o pěti jazycích lásky napsal Gary Chapman také další knihy o vztazích. V knize Láska jako životní styl nastiňuje sedm vlastností milujícího člověka. Pomocí testů, příběhů, a praktických nápadů pak ukazuje, jak lze tyto vlastnosti uplatnit v každodenním životě. Další kniha, Příběhy lásky, je sestavena ze skutečných příběhů, které Chapman vybral a okomentoval, a které mohou být posilou v úsilí o láskyplné vztahy.

Více o knize se dozvíte zde: www.navrat.cz/pet-jazyku-omluvy/

Mohlo by vás také zajímat